Vzrušujúce polohy bábkového divadla

Pridané: 28.04.2010 | Pridal: rookie

Slávne Dezorzovo Lútkové Divadlo odhalí prvú erotickú hru na svete

 

babkove-divadlobabkove-divadlo

Nesmrteľný dobrodruh, zvodca a pokušiteľ mnohých tvárí, ktorého u našich českých susedov poznajú pod menom Kašpárek, v Taliansku zas Pulcinella, v Anglicku Mr. Punch, Don Cristobal v Španielsku, Petruška v Rusku či Karagöz v Turecku, prichádza vo svojej živelnej neotesanej podobe konečne aj na Slovensko. Veľký Európan Gašparko, svojrázna postavička nielen bábkového divadla zosobňuje v esenciálnej forme odpradávna všetky zlé ľudské vlastnosti a už celé stáročia spája ľudí všetkých národov aj vyznaní hlavne svojím politicky nekorektným humorom a sexistickou satirou.

 

POZRITE SI CELÝ ZÁZNAM PREDCHÁDZAJÚCEHO PREDSTAVENIA DEZORZOVHO DIVADLA - PERUN: HROM BEZBOŽNÝCH

 

Najnovšie tento ľudový hrdina ožije v novej dobrodružnej bábkovej komédii, ktorá bude smiech a lásku rozdávať v najmodernejšej podobe v Dezorzovom Lútkovom Divadle. Jediné bábkové divadlo pre dospelého diváka na Slovensku vás pri tejto príležitosti srdečne pozýva na premiéru prvej erotickej bábkovej hry na svete GAŠPARKOVE ŠIBALSTVÁ alebo erotic dobrodružstvá Bob de Nira, ktorú napísal a režíroval principál divadla a známy režisér Gejza Dezorz a dramaturgicky ju pripravil Aladár Hrča. V hlavných úlohách sa predstavia herci Alexander Maďar, známy z muzikálov Príbeh ulice či Dracula, a Majo Mitaš, ktorého pozná publikum z televíznych seriálov Mesto tieňov alebo Ordinácia v ružovej záhrade či Rádio. Elektrizujúcu atmosféru večera posilní neodmysliteľné akrobatické vystúpenie, ktoré predvedie tchor Julius von Fontana a dych vyrážajúce vizuálne efekty z dielne mága Von Dubravaya. Zvýšenú tvorbu hormónov podporí rovnako výtvarné umenie Miloša Gašparca, majstra comicsov, ako aj hypnotizujúca hudba Johnyho Guitara zo slávnej skupiny Para.


Silu svojej potencie predvedie Dezorzovo Lútkové Divadlo a odhalí tie najnecudnejšie polohy bábkového divadla už čoskoro, v pondelok 31. mája v Nu Spirit Clube v Bratislave. Bratislavskú premiéru hry Gašparkove šibalstvá alebo erotic dobrodružstvá Bob de Nira navyše spestrí DJ Mizzi a špeciálny hudobný hosť skupina VYMUCANY, ktorá odhalí svoju tajomnú identitu a vystúpi prvýkrát v histórii naživo. Kapela zároveň slávnostne pokrstí túto nevšednú divadelnú produkciu. Príležitosť odviazať sa s bábkami na jedinečnom podujatí dáva záruku, že diváci odídu zaručene mokrí od smiechu.


Premiérou v posledný májový deň chcú Dezorzovo Lútkové Divadlo a jeho členovia upozorniť na nepriaznivý vývoj pôrodnosti na Slovensku a svojou novou atrakciou prispieť nielen pri zvyšovaní krivky populačnej, ale najmä kopulačnej, ktorú sa pokúsia vzkriesiť práve večer pred Medzinárodným dňom detí. Deťom do 18 rokov zakázané, rodičom do 100 rokov prikázané! (Záznam predstavenia si budete môcť od júna 2010 pozrieť aj na MeToo.sk)

 

Vytlačiť Obľúbené Poslať Facebook Digg it Delicious Vybrali.sme

Komentáre