Muzikál Jána Ďurovčíka ČAJOČKY s Nelou Pociskovou v hlavnej úlohe na MeToo.sk! Úplne celý a úplne legálne

Pridané: 18.03.2015 | Autor: Helmut_Zabal | Pridal: Medo

Milí MeTooisti, máme pre vás dve správy; jednu dobrú a jednu zlú. Dobrá je, že v spolupráci s divadlom Heineken Tower Stage a Rádiom Expres sme pre vás pripravili unikátnu, svetovú premiéru muzikálu ČAJOČKY na internete. A tá zlá, že si na ňu budete musieť počkať do štvrtka 20.5.2010 do 20:00 hod.

 

Nela PociskováNela Pocisková

MeToo.sk vám ako prvý portál v Európe prináša na internet bláznivý muzikál ČAJOČKY v pôvodnej dĺžke a legálne! Dielo je v réžii a choreografii Jána Ďurovčíka, scenár napísal Peter Pavlac, a hudbu zložil Peter Nagy ešte v čase, kedy väčšina z Čajočiek nebola na svete. Pozrite si aj vy pôvodný slovenský muzikál o krásnych ženách, ktorým sa občas odpúšťa aj to, že sú inteligentné. Slečinky si dokonale užívajú svoj slobodný študentský život až kým sa nečakane ocitnú pred dôležitou životnou križovatkou. Atraktívna trendy komédia o dievčatách, ktoré vo víre pomsty, existenčných problémov a sexuálnych narážok od profesorov zakladajú nový bulvárny magazín. Naplniť takýto nápad nie je jednoduché. Znamená to dostať sa do prostredia súčasnej spoločenskej elity, najbohatšej smotánky, podnikateľov, celebrít a showbiznisu. Prenikajú prekvapene do sveta, ktorý vnímali len z televíznych obrazoviek a časopisov. Rozbieha sa uletený stroj komických situácií z intímneho zákulisia mediálneho prostredia s množstvom napätia a nečakaných zvratov.

 

ZÁZNAM MUZIKÁLU ČAJOČKY NÁJDETE TU!

ŽELÁME VÁM PRÍJEMNÚ ZÁBAVU

 

Záznam muzikálu ČAJOČKY bol nakrútený štábom MeToo na štyri kamery 31.1.2010 v divadle Heineken Tower Stage v Bratislave počas verejného predstavenia. V tento deň bolo obsadenie muzikálu nasledovné: KRISTÍNA: Nela Pocisková, RADKA: Lenka LeRa Salmanová, SIMONA: Jana Golisová, SILVIA: Dáša Mamba Šarközyová, ANČI: Mirka Drínová, IVANA: Michaela Drotárová, TÁŇA: Mariana Paulíková


Na internetovú premiéru vás pozývajú LeRa a Miška Drotárová


...a aj režisér a choreograf Ján Ďurovčík

 

Keďže sa nestáva každý deň, aby Čajočky a MeToo mali spot v najpočúvanejšom rádiu na Slovensku, dávame vám do pozornosti aj reklamu z vĺn Rádia EXPRES, ktorú môžete počuť od 11.5. do 20.5.2010 každé ráno dvakrát v Hemendexe s Dodom a Norom.  


Takto znie oficiálna verzia spotu


Takže, malá pripomienka: Nezabudnite, od štvrtka 20.5.2010 20:00 hod. vás čaká premiéra muzikálu ČAJOČKY len na MeToo.sk ZADARMO! Ak to nestihnete, nevadí, záznam budeme mať, ako vždy, pre vás v archíve ešte dlho. Želáme vám príjemnú zábavu, a už teraz sa môžete tešiť na ďalšie záznamy koncertov, festivalov a predstavení na MeToo.sk.

 

Vytlačiť Obľúbené Poslať Facebook Digg it Delicious Vybrali.sme

Komentáre