text

Premiéra erotickej bábkovej hry (sledujte celý záznam MeToo.sk TU)

Pridané: 03.06.2010 | Autor: Helmut_Zabal | Pridal: Medo

Nesmrteľný dobrodruh a zvodca preslávený svojím politicky nekorektným humorom a sexistickou satirou sa konečne vracia na pódiá vo svojej originálnej neotesanej podobe.

 

Gašparkove šibalstváGašparkove šibalstvá

Najnovšie tohto ducha mnohých tvárí oživuje Dezorzovo Lútkové Divadlo v prvej erotickej bábkovej hre na svete GAŠPARKOVE ŠIBALSTVÁ alebo erotic dobrodružstvá Bob de Nira, ktorú napísal a režíroval principál divadla Gejza Dezorz. V hlavných úlohách novej roztopašnej komédie sa predstavujú známi herci Alexander Maďar a Majo Mitaš, ale aj tchorí artista Julius von Fontana. Dramaturgicky hru pripravil Aladár Hrča, autorom scény je Von Dubravay, výtvarne spolupracoval známy comicsový tvorca Miloš Gašparec a hudbu zložil Johny Guitar zo slávnej skupiny Para. Jediné divadlo pre dospelého diváka na Slovensku chce uvedením tejto hry upozorniť na nepriaznivý vývoj pôrodnosti na Slovensku a svojou novou atrakciou prispieť nielen pri zvyšovaní krivky populačnej, ale najmä kopulačnej. Deťom do 18 rokov zakázané, rodičom do 100 rokov prikázané!

 

>> ZÁZNAM PREDSTAVENIA SI POZRITE TU <<


...a funny videá ako vstáva p***s


...a takto cvičí p***s

 

Hudba: Johny Guitar, Výtvarná spolupráca: Miloš Gašparec, Scénografia: Von Dubravay, Dramaturgia: Aladár Hrča, Hrajú: Alexander Maďar a Majo Mitaš, Best Boy: Julius von Fontana, Réžia: Gejza Dezorz

 

>> FOTKY Z NAKRÚCANIA NÁM DEZORZOVCI POSLALI SEM <<


>> PRODUKCIU PERÚN: HROM BEZBOŽNÝCH MÁME V ARCHÍVE TU <<


Vytlačiť Obľúbené Poslať Facebook Digg it Delicious Vybrali.sme

Komentáre