Konečne škola! Tipy MeToo.sk na bezbolestné učenie

Pridané: 02.09.2010 | Autor: Helmut_Zabal | Pridal: Medo

A je to tu! Leto plné extrémnych horúčav, ale aj neradostných záplav sa skončilo.

 

Škola hrou s MeToo.skŠkola hrou s MeToo.sk

Dnes je ten deň, kedy sa začal nový školský rok. Keďže určite každý z vás to chce niekam dotiahnuť, máme pre vás zopár tipov, ako dostať do hlavy niečo užitočné. 

 

Ak trpíte nedostatkom vedeckých videí, pozrite si našu VEDA A TECHNIKA TV, kde nájdete tie najlepšie prednášky a objavné videá minulej sezóny.

>> VEDA A TECHNIKA TV <<

 

Čítali ste knihu, ale ani za nič na svete si neviete spomenúť na obsah? Máme pre vás 97 obsahov literárnych diel všetkých maturitných autorov. Klinkite na linku nižšie.

>> OBSAHY LITERÁRNYCH DIEL <<

 

Ak trpíte pocitom totálneho vyhorenia, a hľadáte inšpiráciu pri učení, určite vám pomôže Daniel Hevier a jeho relácia INŠPIRÁTOR.

>> 23 ČASTÍ INŠPIRÁTORA NÁJDETE TU <<

 

Navštevujete umeleckú školu? V tom prípade vás ku lepším výkonom určite budú motivovať aj predstavenia nášho improvizátorského tria TRITE. Šoko, Pucho a Stanley vám za hodinku dajú toľko podnetov, ako vám nemusí dať škola ani za celý rok.

>> DIVADELNÉ IMPROVIZÁCIE TRITE <<

 

A máme aj niečo pre učiteľov. Ak aj vy (milá pani učiteľka, pán učiteľ) chcete na sebe popracovať, zoberte si príklad z tých najlepších učiteľov podľa ankety Zlatý Amos za rok 2010. Záznam gala večera si môžete pozrieť nižšie.

>> ZLATÝ AMOS 2010<<

 

Vytlačiť Obľúbené Poslať Facebook Digg it Delicious Vybrali.sme

Komentáre