NouveauNU.Night ponúkne hravé melódie KIDSUKE, zvukové experimenty a hiphop

Pridané: 26.10.2012 | Autor: Helmut_Zabal | Pridal: Medo

Sety, melódie, hiphop a urban music. To všetko charakterizuje ďalší večer NouveauNU.Night v bratislavskom NuSpirit clube. Vo štvrtok 8.11. sa fanúšikovia lomených beatov a melódií môžu tešiť na jedinečné vystúpenie britského producenta Kidkanevil a jeho japonského kolegu Daisuke Tanabe, ktorí predstavia svoj spoločný počin KIDSUKE. Slovenskú scénu zastúpia Vec, Karaoke Tundra a Foolk.

 

FoolkFoolk

Dvojica producentov Kidkanevil (UK) z Ninja Tune a Daisuke Tanabe (JAP) vytvorila spoločný projekt KIDSUKE a začiatkom mesiaca vydala spoločný počin pod rovnomenným názvom. KIDSUKE znie akoby z iného sveta. Máte pocit, že sa nachádzate v zasnenej imaginárnej krajine. „Nechceli sme si nechať ujsť túto dvojicu. Páči sa mi produkcia, ktorú robí Kidkanevil a spoločne s Daisukeom isto ponúknu zaujímavý a inovačný mix," pozýva do NuSpirit Clubu organizátor Miro Lánik z agentúry Vresk. KIDSUKE ponúkne viacero rozličných polôh a pocitov. Ich novinka je pre ľudí, ktorí hľadajú niečo neobyčajné. Podarilo sa im vytvoriť multi-slabičnú alternatívu plnú hravých, nekomplikovaných a pritom rozkošných melódií. Zatiaľ si vychutnajte ich impozantnú inštrumentálnu skladbu Tiny Concrete Block.


KIDSUKE: Kidkanevil & Daisuke Tanabe
http://soundcloud.com/kidkanevil/kidsuke-kidkanevil-x-daisuke

Z domácej scény vystúpi majster zvukových miniatúr Karaoke Tundra a Foolk, ktorý svoju hudbu zakladá na kreatívnom samplovaní a zvukových experimentoch. Celý večer spestrí legenda slovenského hiphopu Vec.
NouveauNu.Night bude mať svoje ďalšie pokračovanie 21.11. v KC Dunaj v Bratislave. Pri tejto príležitosti zavíta na Slovensko Lonely Drifter Karen a program doplní domáca kapela Plastic Swans.
Ročný program zavŕši NouveauNu Festival 13.decembra v Bratislave a 14.decembra v Prešove, na ktorom vystúpia Masha Qrella (GE), /LCMDF/ Le Corps Mince De Francoise (FN), Kubo Ursiny & Provisorium .Viac informácií sa dozviete čoskoro. Lístky na podujatia Nouveau.Nu a NouveauNu.Night nájdete v predpredaji na http://vresk.interticket.sk

Vytlačiť Obľúbené Poslať Facebook Digg it Delicious Vybrali.sme

Komentáre