Beáta Dubasová s Nikou Karch v októbri na ,,Sme také aké sme tour“

Pridané: 15.09.2013 | Autor: Helmut_Zabal | Pridal: Medo

Legendárna popová speváčka Beáta Dubasová, ktorá tohto roku oslávila krásne životné jubileum, v októbri vyrazí na spoločné turné ,,Sme také aké sme tour" s mladou speváčkou Nikou Karch.

 

Beáta a NikaBeáta a Nika

Beátu Dubasovú netreba nejako bližšie predstavovať. Na slovenskej hudobnej scéne pôsobí úspešne už desiatky rokov. Aj keď spieva a koncertuje neustále, na turné nebola už veľmi dlho. Diváci sa môžu tešiť na jej hity ako Maznáčik, Účesy, Sme také, aké sme, Dievča z reklamy, Za dverami mojej izby, Ten príbeh je preč, Vráť mi tie hviezdy, Šumienky z Polomu, Cháp ma, ale predstaví aj novšie skladby. Beáta momentálne vystupuje s kapelou Panama v zložení: Brunno Oravec (klávesy, spev), John Dale (gitara), Ivan Zadrabaj (basová gitara) a Radovan Holubek (bicie).

 

,,Je to spoločný koncert dvoch generácií a ja sa teším na túto vzájomnú spoluprácu, ktorá nám obom prináša iba radosť. Rada zaspievam nové veci, ale aj pesničky, ktoré ľudia roky poznajú a preto aj očakávajú. Priala by som si, aby aj v publiku sedeli všetky generácie a vznikla tak symbióza nás všetkých" povedala Beáta Dubasová.

 

Mladú speváčku Niku Karch pochádzajúcu z Michaloviec ste mohli okrem iného vidieť na nedávno skončenom turné Desmodu s Cigánskymi Diablami, ktorého bola hosťom. Tohto roku je to teda jej druhé turné a dokopy s Beátou ich dala úspešná relácia Legendy popu.

 

,, Spievala som v kole venovanej práve Beátke Dubasovej skladbu Sme také aké sme. Po skončení mi Beáta povedala, že dúfa, že sa niekedy stretneme na spoločnom pódiu" priznala Nika Karch a dodala: ,, Začala som nad tým rozmýšľať a dostala som nápad spoločného turné. Som nesmierne rada, že Beáta súhlasila a budem tak stáť na pódiu so svojím speváckym vzorom a idolom.  To sa v živote podarí málokomu a bude to pre mňa veľká pocta a zároveň ďalšia skvelá skúsenosť " dodala Nika.

 

Koncerty budú exkluzívne len v šiestich slovenských mestách: Martin, Piešťany, Topoľčany, Nitra, Humenné a Michalovce. Lístky na turné sa už dostali do predaja,  môžete si ich zakúpiť na www.predpredaj.sk a v miestach samotných koncertov.

 

Sme také, aké sme tour Beáta Dubasová a Nika Karch:

02.10.2013 - MARTIN - DO Strojár

03.10.2013 - PIEŠŤANY - Dom umenia

08.10.2013 - TOPOĽČANY - MsKs

10.10.2013  -NITRA - Staré divadlo

22.10.2013 - HUMENNÉ - MsKs

23.10.2013 - MICHALOVCE - MsKs

 

Vytlačiť Obľúbené Poslať Facebook Digg it Delicious Vybrali.sme

Komentáre