Kultový komiks ožíva - svetová premiéra seriálu Preacher už 30. mája na AMC (+ VIDEO)

Pridané: 27.05.2016 | Autor: MarekVatral | Pridal: Medo

Fanúšikovia napätia, strhujúcich momentov a kultových komiksov sa už v pondelok (30. mája) dočkajú svetovej premiéry seriálu „Preacher" na stanici AMC. 

 

PreacherPreacher

V hlavnej úlohe kazateľa s nadprirodzenými schopnosťami sa predstaví anglický fešák Dominic Cooper. Talentovaný sympaťák spolu s očarujúcou kráskou etiópskeho pôvodu Ruth Negga a anglickým hercom Josephom Gilgunom bude v mysterióznej dráme bojovať s démonmi a anjelmi.  Dominic Cooper a Ruth Negga tvoria už niekoľko rokov pár aj v reálnom živote. Ako sa im podarí udržať na uzde svoj vzťah pred kamerami, uvidia diváci už čoskoro.

 

Nadprirodzeno, pokrútené ľudské osudy a temná komediálna dráma. Seriáloví fajnšmekri sa môžu tešiť na oživenie kultového komiksu Gartha Ennisa a Steva Dillona z 90. rokov. Preacher - seriál, v ktorom sa násilie strieda s milostnými scénami, upírmi či anjelmi, a to všetko v prostredí drsného westernu.

 

 

Kazateľ Jesse Custer (Dominic Cooper) pochádza zo západného Texasu, stratil svoju vieru a jeho cieľom je dosiahnuť kráľovstvo nebeské. Je ovládaný tajomnou silou, vďaka ktorej získava nadprirodzené schopnosti. Na svojej ceste sa spojí so svojou drsnou expriateľkou Tulip (Ruth Negga) a írskym priateľom a alkoholikom Cassidym (Joseph Gilgun). Jesse spolu s Texasankou Tulip a Cassidym sú uzamknutí v šialenom svete obývanom postavami z neba i pekla a všetkým, čo sa nachádza niekde medzi týmito dvoma protipólmi. Milovníci mystorióznej drámy si pochutnajú na napínavých stretnutiach s démonmi a anjelmi.

 

Zárukou kvality seriálu a dokonalého filmového zážitku je nielen herecké obsadenie, ale aj produkčný tím, ktorého súčasťou sú známe esá - Seth Rogen, Evan Goldberg (Apokalypsa v Hollywoode, Superbad, Susedia), Sam Catline (Breaking Bad) alebo James Weaver. Seriál Preacher vznikol v koprodukcii spoločnosti AMC Networks a Sony.

 

Diváci sa môžu tešiť na svetovú premiéru 10-tich epizód jedného z najočakávanejších seriálov roku 2016 o 3:00 h v noci z nedele na pondelok o  a na reprízu v každý pondelok o 22:00 h. 

 

Preacher (TV seriál)

Dobrodružný / Drama / Sci-Fi / Fantasy

USA, 2016, 10x60 min

Réžia:

Seth Rogen, Evan Goldberg

Scénár:

Garth Ennis, Sam Catlin, Evan Goldberg, Seth Rogen

Kamera:

Bill Pope

Hudba:

Dave Porter

 

Herecké obsadenie:

Dominic Cooper (Jesse Custer), Joseph Gilgun (Cassidy), Ruth Negga (Tulip), Lucy Griffiths (Emily)

W. Earl Brown (Sherriff Root), Anatol Yusef (DeBlanc), Tom Brooke (Fiore), Derek Wilson (Donnie Schenck), Ian Colletti (Eugene/Arseface

 

Vysielanie: AMC,  pondelok 3:00 a 22:00 hod

 

Vytlačiť Obľúbené Poslať Facebook Digg it Delicious Vybrali.sme

Komentáre