Na Magio pláž sa rúti zombie apokalypsa

Pridané: 09.08.2016 | Autor: Helmut_Zabal | Pridal: Medo

Leto v plnom prúde, na zahraničnú dovolenku sa nechystáte, no uvažujete čo s voľným časom? Ak hľadáte dobrodružstvo, vzrušenie a zábavu s príchuťou strachu, máme pre vás skvelý tip. Vyrazte 23. augusta popoludní na bratislavskú Magio pláž a zažijete netradičnú zombie akciu s bláznivou prekážkovou dráhou so živými zombíkmi, kde pôjde „takmer o život". 


Zombie :)Zombie :)

Originálnu zábavu v podobe zombie apokalypsy pripravila stanica AMC k príležitosti augustovej celosvetovej premiéry nových dielov druhej série seriálu Fear the Walking Dead.

 

Na návštevníkov pláže bude čakať prekážková dráha, kde si budú môcť vyskúšať, či sa dokážu vymaniť spod spárov lačných zombíkov, ktorí, rovnako ako v seriáli, bažia po čerstvom mäse a majú neskonalú chuť šíriť svoj zombie vír ďalej medzi nenakazených ľudí. Účastníci budú musieť skákať, preskakovať a vyhýbať sa nastraženým prekážkam, aby sa ochránili pred nebezpečnou infekciou. Úspešných, ktorí nepodľahnú zombie nákaze, budú na konci dráhy čakať hodnotné ceny. Polapení bežci zas budú maskérmi nalíčení fosforeskujúcimi farbami, ktoré v noci svietia. Po zotmení teda bude hneď jasné, kto je nebezpečný infikovaný zombie a kto prežil túto smršť a ubránil sa apokalypse.

 

Pre návštevníkov akcie bude tiež pripravený špeciálny zombie stánok, v ktorom ich profesionálni make-up artisti pomaľujú na nerozoznanie od zombíkov zo seriálu Fear the Walking Dead, ktorý môžu diváci sledovať od 22. augusta na televíznej stanici AMC. Svoj zombie look si náruživí zombíci budú môcť zvečniť vo fotokútiku. Tí, ktorí sa nebudú môcť dať namaľovať, nech nezúfajú. K dispozícii bude ešte aj fotostena, ktorá ponúkne postprodukčnú úpravu fotiek, vďaka ktorej sa človek na fotografii zmení behom jednej minúty na krvilačnú beštiu. 

 

Vytlačiť Obľúbené Poslať Facebook Digg it Delicious Vybrali.sme

Komentáre