Nalaďte sa na Uprising už dnes s novým video teaserom

Pridané: 22.08.2016 | Pridal: Administratorka

UPRISING RAGGAE FESTIVAL, 26. - 27.8.2016, ZLATÉ PIESKY, BRATISLAVA

 

Electrikal Sound SystemElectrikal Sound System

NALAĎTE SA NA UPRISING ATMOSFÉRU!
Nezabudnuteľné chvíle Uprising Reggae Festivalu každoročne zachytí na objektívy kamier tím dokumentaristu Braňa Vinczeho. Malú ochutnávku z viac ako 20-minútového filmu si môžete dopriať už teraz v krátkom teaseri na Uprising YouTube kanáli.

UŽ STE SA ZOZNÁMILI S NOVÝM SOUNDSYSTÉMOM?
Fanúšikov hutných dubových rytmov čakajú veľké zmeny! Tento rok je pre nich pripravený novučičký Dub Club stage (ex-Mungo's Station), kde sa o masívne vibrácie postará škótsky Electrikal Sound System. Od svojho založenia v roku 2010 precestovali celú Britániu a okolitý svet, pričom zvučili veľké akcie a festivaly s mnohými hviezdami. Už druhý rok zabezpečujú zvuk na všetkých party lodiach Outlook festivalu, najväčšieho sound systémového festivalu Európy, tiež chorvátskemu festivalu Dimensions a tento rok nevynechajú ani Uprising.

UPRISING MOMENTS
Tie najlepšie koncerty aj najkrajšie chvíle z Uprisingu 2015 vám prinášame prostredníctvom novej YouTube série videí Uprising Moments! Nikdy nezabudneme na žijúcu legendu Bunnyho Wailera či neskutočnú energiu na Arena stagei počas show Dope D.O.D. Zaspomínajte si s nami!

 

 

Vytlačiť Obľúbené Poslať Facebook Digg it Delicious Vybrali.sme

Komentáre