Fear the Walking Dead: Neuniknete! Ani v bratislavských uliciach

Pridané: 22.08.2016 | Autor: Helmut_Zabal | Pridal: Medo

Nikde niet úniku! Ani pred premiérovým dielom pokračovania populárneho zombie seriálu FeartheWalkingDead. Slovenskí fanúšikovia si už dnes môžu pozrieť prvý z ôsmich nových dielov druhej sezóny, ktorú odvysiela stanica AMC. Seriál štartuje dnes o 22:00 a vysielaný bude každý nasledujúci pondelok v rovnakom čase.Útočisko pred zombie nenájdete ani v bratislavských uliciach. V hlavnom meste totiž uplynulý týždeň vyčíňal zombie taxi.

 

Fear the Walking DeadFear the Walking Dead

So znetvorenou tvárou a mrazivým pohľadom útočila na cestujúcich známa hviezda Nočnej šou rádia Europa 2 Ivan „Binďo" Bindas. Stal sa jedným zo „živých mŕtvych" a svoje obete si vyhľadal v taxíku.

 

Pred premiérovým dielom pokračovania kultového seriálu FearTheWalkingDead si Binďo vystrelil z ľudí v uliciach Bratislavy.  Zamaskovaný ako zombie nasadol do taxíku so skrytými kamerami. „Keďže som veľkým fanúšikom seriálu FearTheWalkingDead na AMC, nemohol som túto výzvu odmietnuť. Nakrúcanie pranku som si vychutnal, dobre sme sa zabavili. Bál som sa trochu, aby sa ma nejaký veľký chlap nezľakol a nenatiahol mi jednu," uviedol sympatický moderátor, ktorý priznáva, že sa nevie dočkať nových dielov seriálu FeartheWalkingDead. Ako zareagovali cestujúci, si môžete pozrieť na youtube.com pod názvom: Obľúbený spíker Binďo je infikovaný!

 

A čo vás v nových častiach FeartheWalkingDeadneminie?

V očakávanej druhej sezóne seriálu FeartheWalkingDead sa hrdinovia stretávajú s nástrahami, ktoré im pripravil postapokalyptický svet. Siedmy diel sa s divákmi rozlúčil vo chvíli, kedy rodiny Clarka/Manawy, Salazara a Stranda čelili doposiaľ najväčšej skúške. Postavy stratené vo vlastných charakteroch hľadajú cestu, ako prežiť v tej najkrutejšej realite. Ruka v ruke s nádejou, že nájdu miesto, ktoré doposiaľ nezasiahla infekcia, čelia zložitej otázke, čo pre nich teraz znamená rodina. Čoskoro zistia, že ani voda už nie je bezpečnejšia ako pevnina a prežitie Armageddonu nie je automaticky liek na medziľudské vzťahy. Naši hrdinovia, poznamenaní udalosťami na jachte Abigail, zistia, čo pre nich znamená slovo domov a tiež jeho protipól - samota. Všadeprítomné napätie a nedôvera silno ovplyvnia morálne hodnoty hlavných postáv a otáznik sa bude vznášať nad odolnosťou ich psychiky.

 

Medzitým čo Travis bojuje s nezvratnou temnotou, ktorá sa chystá pohltiť Chrisa, Alicia čelí vzdoru Madison nechať Nicka ísť. Smútok a bolesť sú Strandovi silným protivníkom a kvôli Danielovej pochybnej minulosti Ofélia stráca nádej v lepšie zajtrajšky. Kto sa teda ujme kormidla a stane sa prirodzeným lídrom, v ktorom ostatní nájdu oporu? Za čo ešte stojí bojovať v tomto šialenom svete? Diváci televíznej stanice AMC sa odpoveď dozvedia už o pár hodín...

 

FeartheWalkingDead:

Výkonná produkcia: Dave Erickson, Robert Kirkman, Gale Anne Hurd, GregNicotero a David Alpert.

Hlavné hviezdy seriálu: Kim Dickens (Medison), CliffCurtis (Travis), Frank Dillane (Nick), AlyciaDebnam-Carey (Alicia), RubenBlades (Daniel), Mercedes Mason (Ofelia), Lorenzo James Henrie (Chris) a Colman Domingo (Strand).

 

Vytlačiť Obľúbené Poslať Facebook Digg it Delicious Vybrali.sme

Komentáre