Nový album Simy Martausovej „Smej sa duša moja“ pokrstila dobrým slovom Adela Banášová! (+ VIDEO)

Pridané: 10.10.2016 | Autor: Helmut_Zabal | Pridal: Medo

Vypredaný Ateliér Babylon v Bratislave a standing ovation! 


Simi MartausováSimi Martausová

Koncert Simy Martausovej spojený s krstom nového CD „Smej sa duša moja" bol doslova triumfom. Sympatická Sima očarila publikum bezprostredným vystupovaním, prirodzenosťou a zmyslom pre humor! Zahrala staršie hity ako „Kam tento svet speje", „Normálny život", či „Na pravom poludní", ale aj piesne z nového albumu „Balet", „Svätojánske mušky" alebo „Srdcia". Za krstnú mamu si vybrala moderátorku Adelu Banášovú, ktorá album pokrstila „dobrým slovom" a „ľudskosťou". Vo svojej reči Sime Martausovej poďakovala za to, že všetkým pripomína, aký krásny je normálny život. Na albume „Smej sa duša moja" je 12 nových pesničiek, ktoré sú o láske, šťastí, ale aj o smútku. Autorkou textov aj hudby je samotná Sima. Vypočujte si nový optimistický album sympatickej speváčky! Prvý singel z neho „Smej sa" je už hitom.

 

Nabitý Ateliér Babylon, nadšené publikum, standing ovation a povznesená nálada! Sima Martausová opäť potvrdila, že je neopakovateľným a očarujúcim zjavom na slovenskej hudobnej scéne. Koncert spojený s krstom jej nového albumu „Smej sa duša moja" bol doslova triumfom.

 

 

„Zahrali sme staršie piesne ako „Kam tento svet speje", „Normálny život", „Na pravom poludní", či „Želé", ale aj novinky z albumu „Smej sa duša moja" „Smej sa", „Balet", „Svätojánske mušky" alebo „Srdcia". Mám veľmi dobrý pocit z toho, ako ich ľudia prijali. Zahrali sme aj pesničky, ktoré nikdy nepočuli a zdá sa, že sa im páčia. Po koncerte mi niektorí fanúšikovia povedali, že sa v nich nachádzajú," vraví Sima Martausová.

 

Za krstnú mamu nového CD si Sima vybrala moderátorku Adelu Banášovú. Sima ju má rada, pretože sa na nič nehrá, zostáva sama sebou a cítiť z nej ľudskosť. Optimistický album „Smej sa duša moja", na ktorom je 12 nových pesničiek s hĺbavými textami z autorskej dielne samotnej Simy, pokrstila Adela Banášová dobrým slovom a ľudskosťou.

 

„Sima, si pre mňa vzorom. Cítim, že si krásna bytosť a myslím, že to tu cítia všetci podobne. Nie je to len o tom, čo spievaš a ako, ale je to aj energii, ktorú ľuďom posúvaš. Si zjavom nielen pre mňa, ale aj pre mojich rodičov a kamarátov. Želám albumu, tebe a nám všetkým, aby sa nám duša smiala. Ďakujem za to, že nám všetkým pripomínaš, aký krásny je normálny život," povedala Adela Banášová.

 

„Do nového albumu som vložila celé svoje srdce, všetko, čo vo mne bolo. Piesne sme s kapelou aranžovali v podobnom duchu ako doteraz, ale predsa je niečím iný. Sú na ňom i piesne, ktoré sme spracovali čisto len s klavírom alebo len s gitarou. Sú veselé, hĺbavé, smutné, pokojné aj zaľúbené piesne. A je tam aj prekvapenie, duet s Richardom Müllerom," vraví Sima Martausová.

 

Koncert v Babylone, kde album Sima s Adelou pokrstili, je súčasťou jesenného turné mladej umelkyne. Pre veľký záujem Sima pridala ešte jeden koncert v Ateliéri Babylon v Bratislave a jeden koncert v Nitre.

 

„Na turné predstavujeme hlavne náš nový album, ale nevynechávame ani obľúbené skladby z predošlých albumov. Tak, ako vždy hráme v zložení: ja a mojich 5 chlapov v kapele - basák Maťko Gašpar, gitarista Maťko Zajko, hráč na klávesy a akordeón Maťko Wittgrúber, Pišta Lengyel, ktorý hrá na elektrickú gitaru a hráč na bicie Igor "Ajdži" Sabo. Veľmi si vážim, že sa o svoje piesne môžem deliť s ľuďmi, ktorí si ich prídu vypočuť na naše koncerty. Keď vidím ako sa na mňa usmievajú a ako sa tešia, tak je to tá najkrajšia odmena," uzatvára Sima Martausová. 

 

Informácie o všetkých aktivitách nadanej umelkyne nájdete na: www.simamartausova.sk alebo na funpage: https://www.facebook.com/pages/SimaMartausová/306953752770387?fref=ts.

Vstupenky na koncerty sa dajú zakúpiť v sieti predpredaj.sk (http://predpredaj.zoznam.sk/sk/listky/7097/sima-martausova--band-tour-2016) alebo v miestnych pokladniach.

 

SIMA Martausová & band TOUR 2016

 

17.10.  BRATISLAVA - Ateliér Babylon

23.10. NITRA - Nájomná jednotka 210

24.10. PRIEVIDZA - Kino Baník

25.10. MARTIN - Kino Strojár

26.10. NÁMESTOVO - Dom kultúry

27.10. DOLNÝ KUBÍN - MsKs

09.11.  NITRA - Nájomná jednotka 210

10.11.  ŽIAR NAD HRONOM - MsKC

19.11. POPRAD - Dom kultúry

20.11. KEŽMAROK - MsKS

21.11. BARDEJOV - Kino Žriedlo

22.11. PREŠOV - Kino Scala

23.11. KOŠICE - Historická radnica

24.11. MICHALOVCE - MsKS

26.11. LUČENEC - Synagóga

27.11. ZVOLEN - DK Podborová

28.11. BANSKÁ BYSTRICA  - Aula SZU

29.11. HLOHOVEC - Empírové divadlo

30.11. PIEŠŤANY - Kino Fontána

 

Vytlačiť Obľúbené Poslať Facebook Digg it Delicious Vybrali.sme

Komentáre