Čo robíte vo svojom voľnom čase?

Pridané: 01.08.2017 | Autor: Helmut_Zabal | Pridal: Medo

Človek, vždy túži vyhrávať, byť najlepší, túži po úspechu a bolia ho prehry, hľadá spôsoby ako sa realizovať. Ako opäť prežívať výhry a pocit toho, že som najlepší. Aj internet sa stal pomocníkom k nadobudnutiu tohto pocitu. Prostredníctvom neho sa dá objaviť, že príjemné a zábavné chvíle sa dajú zažiť aj na internete. Čo také môžete robiť aj vy vo svojom voľnom čase?

 

Online šachOnline šach

Social Games

Vedeli ste, že na celom svete hrá online hry vyše 700 miliónov ľudí? To presne hovorí štúdia realizovaná pred štyrmi rokmi, teraz to číslo bude ešte väčšie. Časť ľudí sa pri tom venuje hraniu takzvaných „social games". V slovenčine pre to zatiaľ termín nemáme, „sociálne hry" pravý nevystihuje význam. Social games sú hry, ktoré sú zadarmo a ktoré sú nejakým spôsobom prepojené so sociálnymi sieťami. Ruku na srdce, nehrali ste či nehráte FarmVille, Pet Society alebo Mafia Wars na Facebooku? Výhodou týchto social games je to, že sú zadarmo a sú častokrát skvelým spôsobom ako sa odreagovať po ťažkom dni.

 

Klasické online hry

Pri Farmville či Pet Society ľudia dlho nevydržali. Po čase im začala vadiť monotónnosť a rutina. A tak začali hrať klasické online hry. Je ich oveľa viac, než social games a je možné ich ľubovoľne obmieňať. Stránok, ktoré ich ponúkajú, sú aspoň u nás desiatky. Od závodných hier, cez akčné, až po rôzne kartové hry ako je poker a iné.

 

Online kasínové hry

Viacerí z Vás už určite skúsili online kasína, kde ste možno objavili 3-valcové automaty. Ak nemáte náladu alebo sa na to necítite, môžete hrať úplne zadarmo a bez obmedzení si vybrať zo stoviek hier. Ak chcete trochu zariskovať a skúsiť šťastie, môžete si zatočiť aj o pár drobných na starých dobrých 3-valcových automatoch..

 

Online šach

Vedeli ste, že cez internet hrá šachy dvesto miliónov ľudí. Netušil som, že až toľko. Online šach sa stal, popri kasínových hrách, novou vášňou. Táto v doslovnom preklade kráľovská hra, si Vás získa tým, že v sebe kombinuje to najlepšie zo športu a zábavy. V šachoch, podobne ako napríklad v tenise či futbale, je potrebný tréning, intelekt, tvrdá drina, aby sa dostavil úspech. Šachy Vás naučia disciplíne, trpezlivosti, čo zúročíte aj v bežnom živote. Pamätajte na citát veľmajstra Vladimira Kramnika: „Šach je nekonečne komplexná hra, ktorá sa dá hrať nekonečným množstvom spôsobov."

 

Vytlačiť Obľúbené Poslať Facebook Digg it Delicious Vybrali.sme

Komentáre