Karpatské momenty

Pridané: 17.04.2017 | Pridal: Administratorka

Jar 2017

 

Karpatská nadáciaKarpatská nadácia

Ešte niekoľko dní môžete rozhodnúť o 2% z Vašich daní
Aktívni a inovatívni obyvatelia východného Slovenska sú cieľovou skupinou našich grantových programov. Práve ich nápady vieme aj vďaka Vášmu rozhodnutiu realizovať.

 

36 600 Eur pre ľudí a pre región
Z Nadačného fondu Getrag spravovanom našou nadáciou sme tento rok podporili spolu 14 projektov. V tomto ročníku programu dominujú projekty zamerané na komunitné záhrady, medzigeneračnú komunikáciu, pohybové voľnočasové aktivity detí a mládeže a vytváranie oddychových zón pre vidiecke komunity v prešovskom a košickom kraji.

 

MyMachine Slovakia: od detských snov ku skutočným vynálezom
Program MyMachine Slovakia sa preklenul do fázy tvorby prototypov, kedy sa technické výkresy a modely pod rukami odborne fundovaných stredoškolákov menia na reálne prototypy.

 

Bež so srdcom 2017
Spustili sme 2. ročník programu Bež so srdcom. Podporte s nami jednu z troch neziskových organizácií, ktoré sa uchádzajú o Vaše srdce. Do programu Bež so srdcom 2017 sa môžete zapojiť viacerými spôsobmi.

 

Generation 2020
V rámci projektu Generation 2020 mladí lídri cezhraničnej slovensko-ukrajinskej siete GenWe zrealizovali v 4 mestách (Košice, Prešov, Svidník a Levoča) podujatie Živé knihy. Asi 400 stredoškolákov a vysokoškolákov malo tak príležitosť vypočuť si autentické výpovede účastníkov vojenského konfliktu na východnej Ukrajine.

 

Vytlačiť Obľúbené Poslať Facebook Digg it Delicious Vybrali.sme

Komentáre