Hudobná senzácia z ulice – Bratislava privíta kapelu Lucky Chops! (+ VIDEO)

Pridané: 07.06.2017 | Autor: Helmut_Zabal | Pridal: Medo

Americká buskingová senzácia Lucky Chops prichádza po prvýkrát na Slovensko! Koncert sa uskutoční 28. júna v Majestic Music Clube, predskakovať bude Malalata.

 

Lucky ChopsLucky Chops

Partička kamarátov z New Yorku hrajúcich na tradičné dychové nástroje a bicie ešte nedávno hrávala pre radosť na uliciach a v metre Veľkého Jablka.

 

Známymi sa stali doslova za jednu noc, po tom ako ich náhodný okoloidúci nakrútil na video a nahrávku zavesil na internet. Záznam sa stal virálnou senzáciou a Lucky Chops zrazu mali obrovské množstvo fanúšikov.

 


Šiesti hudobníci sa rozhodli využiť šancu a urobiť šnúru v Amerike aj v Európe. Repertoár kapely pozostáva z vlastných skladieb a coververzií veľkých hitov ako napríklad Helter Skelter od The Beatles, I Feel Good Jamesa Browna, Hello od Adele a mnohých ďalších. V prevedení Lucky Chops sú skladby umne, humorne a svižne rozaranžované a ponúkajú radostný koncertný i tanečný zážitok.

 

 

Podľa ohlasov divákov aj hudobných kritikov z USA aj Európy sú živé hrania Lucky Chops neopakovateľnými chvíľami. Tešíme sa, že sa po vypredaných koncertoch v Prahe rozhodli predviesť svoju show aj v Bratislave. Predskokanmi formácie bude strhujúca dvojica, ktorá vás okamžite roztancuje - MALALATA. Predpredaj vstupeniek je spustený cez sieť Ticketportal.

 

Vytlačiť Obľúbené Poslať Facebook Digg it Delicious Vybrali.sme

Komentáre