Temné scény a osobitý humor – texaskí kovboji sú späť! (+ VIDEO)

Pridané: 23.07.2017 | Autor: Helmut_Zabal | Pridal: Medo

Máte radi akciu, napätie a netradičný humor? Po úspešnej prvej sérii sa na televízne obrazovky vracia temperamentná dvojica Hap a Leonard.


AMC premiéryAMC premiéry

V šiestich častiach druhej série obľúbeného seriálu s názvom MuchoMojo sa opäť predstavia novodobí kovboji, ktorých si problémy nájdu skôr, ako by možno čakali. Chýbať nebude ani osudovo krásna a inteligentná žena, ktorá sa pri nich rozhodne nebude nudiť. Televízny seriál Hap a Leonard sľubuje poriadnu šou. Sledovať peripetie týchto podarených priateľov a ich okolia môžete od 17. júla každý pondelok od 22: 00 hod. na televíznej stanici AMC.

 

Z problému do problému

Druhá séria seriálu bola, rovnako ako ta prvá, natočenápodľa populárnej knižnej predlohy Joa R. Landsdala. Dej prvej série bolzasadený do neskorších 80. rokov a predstavil dvoch excentrických kamarátov, ktorých snaha zbohatnúť prerastie do brutálnychrozmerov. Na epizódy plné zločincov, ostrého južanského vtipu aj krásnych, avšak nebezpečných žien, sa môžete tešiť už o chvíľu.

 

Tentokrát sa dvojica bude snažiť odhaliť okolnosti záhadnej vraždy. Jednoduché to mať ale nebudú. Vďaka mnohým zvratom a obratom počas vyšetrovania sa totiž sami dostanú do nebezpečných situácií. Napínavý dej, v ktorom uvidíte aj  kostlivca a pochybné preteky s drogovými dealery zo susedstva, ešte viac zamotajú sériu udalostí, na konci ktorých je Leonard obvinený z vraždy. Hap  a právna zástupkyňa Florida Grange musia spojiť sily v dlhej a nebezpečnej ceste za očistením Leonardovho mena. Okrem sériového vraha im to však komplikuje aj ich texaská neskrotná povaha.

 

 

Mojo, alebo čo tým tvorcovia vlastne mysleli

V „Hap a Leonard: MuchoMojo" ponúkne stanica AMC strhujúce scény veľa akčných záberov aj nezameniteľný humor a temperament. „Mojo", uvedené v názve druhej série, je podľa tvorcov akási nevysvetliteľná prírodná sila, ktorá hrdinov zvádza na neočakávané a prekvapivé cesty. Kam ich zavedie tentoraz?

 

Hlavných rolí sa znovu zhostili populárny James Purefoy a Michal KennethWilliams. James Purefoy sa tak opäť prevtelil do postavy Hapa Colinsa, zatvrdnutého východotexaského kovboja zo starej školy, ktorý svojím vnímaním spravodlivosti stojí skôr na strane vyvrheľov, ako kladných postáv. Michael KennethWilliams stvárnil rozporuplného cholerického republikánskeho čierneho gaya Leonarda Pina, s ktorým by ste sa do potýčky rozhodne dostať nechceli. TiffanyMackv roli múdrej a sexi právnej zástupkyne Floridy Grange, Craston Johnson ako detektív MarvinHanson alebo Brian Dennehy v úlohe šerifa ValentinaOtise.

 

Aj za druhou sériou stojí overený tým tvorcov, spisovatelia a výkonní producenti John Wirth, JimMicklea Nick Damici. Tí pri tvorbe seriálu vychádzali zo série kníh „Hap a Leonard" autora Joe R. Lansdala. Réžie sa ujal Abe Sylvia


O AMC Networks International - CentralEurope

AMC Networks International - CentralEurope je súčasťou AMC Networks International, jednej z popredných medzinárodných spoločností na poli televízneho vysielania a distribúcie tematických televíznych staníc sústreďujúcich sa na Strednú a Východnú Európu. Súčasné AMCNI - CentralEurope portfólio sa skladá z 12 televíznych staníc štyroch žánrov: šport: Sport1, Sport2, SportM, detské: Minimax, Megamax, zábavno-vzdelávacie: Spektrum, TVPaprika, Spektrum Home a filmové: AMC, SundanceChannel, Film Mánia, Film+ a Film Café. Obsah tematických staníc je tvorený pre lokálnych divákov, jazykové verzie a trhy.  Je dostupný na viacerých  platformách vrátane HD, služieb na vyžiadanie a verzie pro mobilní telefóny.

 

AMC Networks International (AMCNI) je globálna divízia AMC Networks a dodávateľ uznávaných zábavných programov pre predplatiteľov vo viac než 140 krajinách a územiach v Afrike, Ázii, Európe a Latinskej Amerike. AMCNI zahrnuje globálne značky SundanceChannel a MGM Channel, ale aj populárne kanály s lokálnym významom a rôznorodým žánrovým zameraním. Viacinformácií nájdete
na www.amcnetworks.com/amcni

 

O spoločnosti AMC Networks:

Spoločnosť AMC NetworksInc. (NASDAQ: AMCX) sa už viac než 30 rokov venuje produkcii kvalitných filmov a seriálov, vlastní a prevádzkuje niekoľko populárnych a oceňovaných značiek v oblasti platenej káblovej televízie. AMC, IFC, SundanceTV, WE tv, a IFC Films produkujú programy, ktoré sú orignálne, zaujímavé, kultúrne relevantné a oslovujú divákov rôznych spoločenských skupín. Spoločnosť tiež prevádzkuje globálnu divíziu, AMC Networks International. Viac informácií nájdete
na www.amcnetworks.com

 

Vytlačiť Obľúbené Poslať Facebook Digg it Delicious Vybrali.sme

Komentáre