Daniel Sloss zavíta do Bratislavy už 18. októbra! (+ VIDEO)

Pridané: 07.10.2017 | Autor: Helmut_Zabal | Pridal: Medo

Talentovaný a medzinárodne oceňovaný škótsky stand-up komik Daniel Sloss vyrazí zajtra na rozsiahle turné po Spojenom Kráľovstve a Európe. Po roku sa opäť vráti na Slovensko s novou show NOW. Jeho vystúpenie v angličtine môžete zažiť už 18. októbra v bratislavskom Majestic Music Clube!

 

Daniel SlossDaniel Sloss

NOW, what's next....?

 

NOW je nová, skvelá, desiata sólová show Daniela Slossa. Pozývame vás na stand-up vystúpenie plné irónie, inteligencie, humoru i skvelej práce s publikom, aká sa na Slovensku často nevidí. Fresh prístup, brilantné postrehy aj angličtina Daniela Slossa vás dostanú!
Rekordne, už sedemkrát, Daniel účinkoval v slávnej nočnej americkej televíznej show "Conan", deväťkrát sa objavil pred publikom najväčšieho svetového festivalu umení Edinburgh Fringe, dvakrát mal svoju vlastnú show na Broadway, minuloročný víťaz medzinárodnej ceny Best of the Fest na Sydney Comedy Festivale je aktuálne opäť na turné s množstvom pozitívnych recenzií od médií v Australázii, USA, Veľkej Británii a Európe. Špeciálnym hosťom show je Danielov dlhoročný priateľ, skvelý anglický stand-up komik Kai Humphries.Predstavenie je v angličtine, bez tlmočníka.

 

 

"Sloss je jednoducho svetová trieda ... Nádejný a nehanebný ... veselý ... inteligentne a ironicky rozpráva o pokrytectve človeka" ★★★★ (Herald Sun, Austrália) "Zábavné, inteligentné a očarujúce" ★★★★ (Edinburgh Evening News) 
"Brutálny pozorovací humor" (Time Out, New York) 
"Lahodne temný stand-up" ★★★★ (Mail on Sunday) 
"Úžasné... i desivé... obrovské výbuchy smiechu... zlatý klinec festivalu" ★★★★★ (The Australia Times) 


Daniel Sloss (UK) - NOW hosť: Kai Humphries (UK)18. október 2017, 20:00 hodBratislava, Majestic Music Club

Vytlačiť Obľúbené Poslať Facebook Digg it Delicious Vybrali.sme

Komentáre