Tatras Talent CUP

Pridané: 08.01.2018 | Autor: Helmut_Zabal | Pridal: Medo

Tatras Talent CUP je multižánrový festival detí a mládeže v umeleckej tvorivosti vo veku od 6-26 rokov, ktorý sa v Poprade bude realizovať po štvrtý krát. 

 

Tatras Talent CUPTatras Talent CUP

Slovenskí finalisti sú vybraní z účastníkov Spish Talent festival 2017 a Viva Talent Festival 2017, ktorí sa umiestnili na zlatých a hlavných miestach s najvyšším počtom bodov. Potvrdením prihlášok za žáner Hudbu reprezentuje Ondrej Hricko so SZUŠ Novosad. Žáner Spev  pre lepšiu pestrosť zastupujú: Detský spevácky zbor AMARYLLIS ZUŠ Svidník, Natália Dzurovčínová SZUŠ V. Urbana Košice v populárnej piesni a Sophia Maria Grich Veľká Lomnica bude zastupovať ľudovú pieseň. Tanec budú reprezentovať:  Podtatranček Veľká Lomnica, Mažoretky Turčianske Teplice a GY-TA Poprad. Za žáner Divadlo sa predstaví Dramatické trio ZUŠ Turčianske Teplice.

 

Súťažné zastúpenie výtvarného  umenia sa realizovať nebude. Do budúcna sa však uvažuje s výstavou výtvarných prác najlepších výtvarných diel počas realizácie všetkých festivalov Talent  Projektu Konfigurácia Talent za 5 ročné obdobie realizácie Festivals TALENT. Hosťom programu je Peter Cmorík. V závere Galashow budú vyhlásené výsledky súťaže festivalu. Pripravené sú zaujímavé ceny aj pre divákov od firiem Penziom pod orechom Turčianske Teplice, Reštaurácia RockN Roll Poprad, Kino Tatran Poprad, Marco restaurant Poprad, Adriana Turč. Teplice. Organizátorom festivalu je Children´s Famous World Slovakia. Partnerom festivalu je Mesto Poprad a B-mont SK s.r.o Ducovce. Mediálnimi partnermi Kam do mesta, Creative studio, Media studio DFS a Facebook. 

 

Vytlačiť Obľúbené Poslať Facebook Digg it Delicious Vybrali.sme

Komentáre