Rozdali sme náhodným okoloidúcim takmer 400 kníh

Pridané: 15.02.2018 | Autor: Helmut_Zabal | Pridal: Medo

Vedeli ste, že 14. február nepatrí len zaľúbeným, ale i všetkým milovníkom kníh? Tento deň je tak sviatkom aj zamestnancov najväčšej siete kníhkupectiev Panta Rhei, ktorí sa ho rozhodli už druhý rok poriadne osláviť. „Minulý rok sme nasadli do auta a od Košíc až po Bratislavu sme obdarovali niekoľkých okoloidúcich krásnou knihou."  (Marketingový tím Panta Rhei). 

 

MDDMDD

Medzinárodný deň darovania kníh sa postupne dostáva do povedomia viacerých čitateľov. Panta Rhei aj tento rok podporila povedomie o ňom skrz výpovede knižných osobností, ako spisovateľka a herečka Kristína Farkašová alebo moderátor Dado Nagy. (Viac vo videu: http://sutaz.pantarhei.sk/mddk/).  Okrem toho zákazníci pri každom nákupe od 7.2.2018 do 14.2.2018 získali nálepku, ktorá pripomínala, že kniha je viac ako čokoláda. Okrem tejto milej povinnosti mala ukázať vášmu blízkemu alebo náhodnému človeku, ktorému sa rozhodnete knihu darovať, že vám na ňom záleží. Pretože kniha prináša múdrosť, zábavu, pohodu a emócie.

 

Ako ste oslávili 14. február vy? Pridáte sa budúci rok k oslave Medzinárodného dňa darovania kníh? Nezabudnite: Čokoládajefajn, ale knihajeláska.

 

Vytlačiť Obľúbené Poslať Facebook Digg it Delicious Vybrali.sme

Komentáre