Helloween je tretím headlinerom tohtoročného medzinárodného rockového festivalu Rock pod Kameňom (+ VIDEO)

Pridané: 05.05.2018 | Autor: Helmut_Zabal | Pridal: Medo

Na festivale, ktorý sa bude konať od 9. do 11. augustav unikátnom prírodno-rekreačnom areáli rybníkov v Snine, sa na vás pripravujú mnohé koncerty, ktoré by ste si určite nemali nechať ujsť. Na tomto festivale nemôžete chýbať!

 

Halloween na SlovenskuHalloween na Slovensku

Kapela HELLOWEEN vzkriesila historický setlist skladieb a prebiehajúce svetové turné Pumpkins United mnohí korunujú za reunion roku. Slováci tak budú môcť znovu zažiť šou, tento krát pod holým nebom, ktorá minulý rok otriasala interiérom Aegon arény v Bratislave. Na jednom pódiu sa stretnú bývalí členovia kapely, gitarista a spevák Kai Hansen a spevák Michael Kiske spoločne so súčasnou zostavou HELLOWEEN.

 

Kľúčové albumy pre PUMPKINS UNITED WORLD TOUR sa stali KeeperOfTheSevenKeys I II.

 

 

„Už keď sme s UNISONIC hrali staré skladby HELLOWEEN, bolo to niečo, ale uskutočniť to v starej zostave, a ešte k tomu s Andim, to bude skutočne jedinečné," teší sa Michael Kiske. Kai Hansen ho doplňuje: „Turné Hellish Rock bolo skvelé, tento krát však tie zážitky ešte znásobíme."Nenechali skrývať svoje nadšenie pôvodní muzikanti pri prípravách Pumpkins United World Tour.

 

Aktéri minulej i súčasnej éry sa spoločne stretnú na stagei v Snine. Bude sa jednať o skutočne mimoriadnu šou, kapela bude mať za chrbtami obriu LED stenu s historickými zábermi a zostrihmi z existencie kapely a ich členov.

 

Doposiaľ sme uverejnili a o otvorenie šestnásteho ročníka festivalu Rock pod Kameňom sa z ostra postará jedná z najnavštevovanejších kapiel v Čechách a na Slovensku - KABÁT, doplnia ju DRAGONFORCE a TOMÁŠ KLUS.

 

Trojdňové vstupenky na Rock pod Kameňom 2018 sú v predaji na predajných miestach v rámci mesta Snina (Cafe Capri), prostredníctvom formulára na webovej stránke http://www.rockpodkamenom.sk. Aktuálna cena permanentky je 39€. Využiť tiež môžete skupinovú zľavu4 + 1 (objednáte 5 vstupeniek, platíte za 4). Viac informácii nájdete na webe festivalu www.rockpodkamenom.skalebo na facebookových stránkachhttps://www.facebook.com/rockpodkamenom. Festival Rock pod Kameňom sa uskutoční od 9. do 11. augusta 2018 v rekreačnej oblasti Sninské rybníky.

 

Vytlačiť Obľúbené Poslať Facebook Digg it Delicious Vybrali.sme

Komentáre