Pretty Maids a Peter Nagy

Pridané: 01.06.2018 | Autor: Helmut_Zabal | Pridal: Medo

Ak vám chýba poriadna dávka kvalitnej rockovej hudby, ale aj oddychu v prírode, baľte kufre a plánujte návštevu festivalu Rock pod Kameňom v unikátnom prírodno-rekreačnom areáli rybníkov v Snine. Ak sem zavítate v termíne medzi 9. - 11. augustom 2018, počas dňa si môžete vychutnať relax na známom tunajšom biokúpalisku, a užijetesi aj koncerty slovenských, českých i zahraničných rockových legiend. Najväčšia rocková nádielka pod holým nebom sa blíži!

 

Pretty MaidsPretty Maids

Tento rok sa znova rozoznie ostrá hard rocková muzika oceľovými srdcami našich fanúšikov, a to opäť unikátne v Snine na Rock pod Kameňom.

 

Priekopníci metalu z Dánska - PRETTY MAIDS, ktorí hrajú už od roku 1981 a svoj prvý album vydali v roku 1984. Od tej doby majú na svojom konte celkom 15 albumov a nespočetné množstvo hitov v čele s „Please, don´tleaveme". Snina zažije od kapely PrettyMaidszbrusu novú šou a skladby z ich najnovšieho albumu „KINGMAKER" si vypočujeme premiérovo naživo na festivale.

 

Pozitívna energia 80-tych a 90-tych rokov s harmonickým a pôvodným duchom prenesená do moderného veku.

 

Pripravení na party? Poriadnu dávku energie do žíl prinesie nemecká rocková legenda VICEz konca 80. rokov. Popularita VICE vybehla hore rýchlo a presvedčila svojich fanúšikov jednoduchými rockovými piesňami a pozitívnym postojom na scéne, ktorá sa doteraz nezabudla. VICE je rocková kapela s úmyslom oslavovať život a hudbu so svojimi fanúšikmi,ktorí pretvorili výrazHeavy Metal v Happy Metal. V Snine predvedú ich najnovší album „VENI-VIDI-VICE".

 

Zo slovenskej scény pribudol do programu prešovský lámač sŕdc desaťročiami, rocker a legenda domácich pódiíPETER NAGY pozývajúci všetkých do Sniny: „Už čakám Ro(c)k pod Kameňom, aby som Vám mohol oznámiť túto fajn správu, že po dvoch rokoch znova budem hrať na medzinárodnom rockovom festivale v Snine na Rock pod Kameňom. Nezabudnite Peter Nagy a Indigo 10.8. hráme v Rock pod Kameňom v Snine. Tešíme sa na Vás!"

 

Rock pod Kameňom bude hostiť špičkových velikánov rocku. Kapely, ktoré v koncertných setoch rozpália plamene pod vysokou pecou ako sa na rockovejopenair akcii svedčí a patrí.O otvorenie šestnásteho ročníka festivalu Rock pod Kameňom sa z ostra postará jedná z najnavštevovanejších kapiel v Čechách a na Slovensku - KABÁT, doplnia ju HELLOWEEN, DRAGONFORCE a TOMÁŠ KLUS.

 

Trojdňové vstupenky na Rock pod Kameňom 2018 sú v predaji na predajných miestach v rámci mesta Snina (Cafe Capri), prostredníctvom formulára na webovej stránke http://www.rockpodkamenom.sk. Aktuálna cena permanentky je 39€. Využiť tiež môžete skupinovú zľavu4 + 1 (objednáte 5 vstupeniek, platíte za 4).

 

Viac informácii nájdete na webe festivalu www.rockpodkamenom.sk alebo na facebookových stránkach https://www.facebook.com/rockpodkamenom. Festival Rock pod Kameňom sa uskutoční od 9. do 11. augusta 2018 v rekreačnej oblasti Sninské rybníky.

 

Vytlačiť Obľúbené Poslať Facebook Digg it Delicious Vybrali.sme

Komentáre