Považská Bystrica a Levice sú poslednými zastávkami úspešného „ONA a ON TOUR“!

Pridané: 10.06.2018 | Autor: Helmut_Zabal | Pridal: Medo

Richard Müller a Adela Vinczeová majú pred sebou dve úplne posledné zastávky „ONA a ON TOUR". Fanúšikovia ich pri takejto spolupráci môžu vidieť už iba v Považskej Bystrici a v Leviciach. Koncert spojený s talkshow mal doteraz v Česku aj na Slovensku veľký úspech.


AdelaAdela

Adela a Richard  sú presvedčení, že dôvodom je i to, že si to aj oni dvaja dokonale užívajú. Vtipno-vážne rozprávanie a krásne Richardove pesničky očarili už tisícky návštevníkov. Koncert v Považskej Bystrici bude navyše výnimočný. Keďže je to rodné mesto Simy Martausovej, ktorá si s Adelou aj Richardom veľmi dobre rozumie, vystúpi tu ako exkluzívny hosť! Príďte sa na vlastné oči aj uši presvedčiť, že chýry o kvalitách „ONA a ON TOUR" nie sú len fámy!

 

 „ONA a ON TOUR" sa blíži do definitívneho záveru. Adelu Vinczeovú a Richarda Müllera čakajú posledné dve zastávky. Vidieť ich spolu v tomto výnimočnom projekte fanúšikovia môžu už len v Považskej Bystrici a v Leviciach.

 

„Priznám sa, že je mi aj trochu ľúto, že sa blížime do finále. Turné som si veľmi užíval. Adelino spovedanie bolo vždy kultivované a vtipné a nikdy som dopredu nevedel, akú otázku mi položí. Rovnaké to bude tentoraz. Sám som v očakávaní, ako naše posledné dva koncerty vypália. Teším sa na to," vraví Richard Müller.

 

Zastávka v Považskej Bystrici bude bonusom. Okrem Adely a Richarda si tam totiž návštevníci vychutnajú aj Simu Martausovú.

 

„Simonka je veľmi talentovaná hudobníčka a skvelý človek. To som zistil už dávno a som rád, že máme spoločný duet „Svätojánske mušky". Veľmi ma potešilo, že prijala naše pozvanie a vystúpi s nami vo svojom rodnom meste," uzatvára Richard Müller.

 

Richard Müller zaspieva krásne piesne z ostatného albumu „55" a samozrejme aj svoje najväčšie hity. Pomedzi to sa s ním bude rozprávať Adela, ktorá sa ako najlepšia slovenská moderátorka postará o vynikajúcu talkshow. Vstupenky na oba posedné koncerty sú  k dispozícii v sieti www.predpredaj.sk a v miestnych pokladniach. 

(https://predpredaj.zoznam.sk/sk/listky/11347/ona-a-on-tour--richard-m-ller-a-adela-banasova)

 

ONA A ON TOUR

12.06.2018 Považská Bystrica - Športová hala

13.06.2018 Levice - Športová hala

 

Vytlačiť Obľúbené Poslať Facebook Digg it Delicious Vybrali.sme

Komentáre