Manny Pacquiao a ďalší. Leto plné skvelého boxu na Sport1 a Sport2

Pridané: 13.07.2021 | Autor: Helmut_Zabal | Pridal: Medo

Špičkový box patrí na televízne obrazovky, ten najlepší potom na stanice Sport1 a Sport2. Počas letných mesiacov sa môžu diváci tešiť na priame prenosy zo štyroch elitných galavečerov, ktoré sa uskutočnia po celom svete. V akcii sa objavia najvýraznejšie hviezdy, legendy aj draví mladíci prahnúci po úspechu. Máme sa skutočne na čo tešiť.

 

Box na Sport 1 a Sport 2Box na Sport 1 a Sport 2

Do akcie sa vrhneme už 17. júla. Jermell Charlo síce v decembri 2018 senzačne prehral s Tonym Harrisonom, od tej doby ale žiari. Aktuálne má na konte pásy WBC, WBA i IBF v ľahkej strednej váhe. Ak si poradí na otvorenom štadióne AT&T Center v texaskom San Antoniu aj s neporazeným Argentíncom Brianom Carlosom Castanom, držiteľom titulu WBO, stane sa kráľom svojej váhovej kategórie. „Čaká nás veľmi vyrovnaná bitka. Obaja súperi majú šancu ako prví v histórii získať pásy všetkých štyroch federácií a zjednotiť tak váhu, v ktorej bol majstrom sveta aj Čech Lukáš Konečný." Dodáva boxerský expert staníc Sport1 a Sport2 Antonín Vavrda.

 

14. augusta sa môžu fanúšikovia tvrdého športu tešiť na ďalší zaujímavý súboj tentokrát o tituly WBA a WBO. Sebavedomý a výstredný Filipínec John Riel Casimero vs. hviezdny Kubánec Guillermo Rigondeaux. Opäť je možné len ťažko určiť favorita. Najväčšia lahôdka nás samozrejme čaká 21. augusta. Je len málo boxerov, ktorí si môžu dovoliť oznámiť ako prví budúci duel a až potom ich nasledujú televízie, promotéri a súper. Jeden boxer, ktorý bol majstrom sveta v štyroch dekádach, medzi podobné osobnosti patrí. Zvlášť, keď stret s neporazenou hviezdou velterovej váhy a šampiónom WBC a IBF môže byť posledným v jeho dlhej kariére. Zápas medzi Mannym Pacquiaom a Errolom Spencom Jr. bude skutočným zážitkom pre fanúšikov. „Je jedno, či Manny prehrá alebo vyhrá. Možno uvidíme legendu v ringu naposledy a žiadny fanúšik boxu si to nemôže nechať ujsť." dodáva Antonín Vavrda

 

Horúce leto s boxom na staniciach Sport1 a Sport2 uzavrieme 28. augusta. Málokto má v 24 rokoch takú bilanciu ako David Benavidez. Málokto je v jeho veku dvojnásobným majstrom sveta.  A ak si poradí s tvrdým Venezuelčanom Josem Uzcateguim, stane sa skrz federáciu WBC povinným vyzývateľom kráľa naprieč váhami, Canela Alvareza.  „Pre mnohých je práve Benavidez jedným z troch mužov na planéte, ktorí môžu fenomenálneho Mexičana zdolať" dodáva Antonín Vavrda

 

17.7. JERMELL CHARLO (34-1, 18 KO) vs. BRIAN CARLOS CASTANO (17-0-1, 12 KO)

14.8. JOHN RIEL CASIMERO (30-4, 21 KO) vs. GUILLERMO RIGONDEAUX (20-1, 13 KO)

21.8. MANNY PACQUIAO (62-7-2, 39 KO) vs. ERROL SPENCE JR. (27-0, 21 KO)

28.8. DAVID BENAVIDEZ (24-0, 21 KO) vs. JOSE UZCATEGUI (31-4, 26 KO)

 

# # #

O AMC Networks International - Central and Northern Europe

AMC Networks International - Central and Northern Europe je súčasťou AMC Networks International, jednou z popredných medzinárodných spoločností na poli televízneho vysielania a distribúcie tematických televíznych staníc, ktoré sa sústreďujú na strednú a východnú Európu. Súčasne portfólio AMCNI - Central and Northern Europe ponúka televízne stanice v štyroch žánroch: športové: Sport1, Sport2, SportM, detské: Minimax, JimJam; zábavno-vzdelávacie: Spektrum, TV Paprika, Spektrum Home a filmové: AMC a Film+. Obsah tematických staníc je vytváraný pre miestnych divákov a trhy v rôznych jazykoch. Je dostupný v celom rade platforiem, vrátane HD služieb a ponúka verzie pre mobilné telefóny.

 

AMC Networks International (AMCNI) je globálna divízia AMC Networks a je dodávateľom uznávaných zábavných relácií pre predplatiteľov vo viac než 130 krajinách. AMCNI zahŕňa globálne značky a aj populárne stanice s lokálnym významom a rôznorodým žánrovým zameraním. Viac informácií nájdete na www.amcnetworksinternational.com.

Vytlačiť Obľúbené Poslať Facebook Digg it Delicious Vybrali.sme

Komentáre