Najbrutálnejšie mučiace techniky

Pridané: 16.07.2008 | Autor: Mika | Pridal: BarBara

V dnešnej dobe nie je až také zložité dostať sa do rúk teroristom. Ako „muž zo západu“ by ste mohli pre nich predstavovať zaujímavý zdroj informácií. Ak si myslíte, že mučenie sa skončilo so stredovekom, dovoľte, aby sme vás vyviedli z omylu.

fotografiafotografia

Teroristi nepatria medzi najtrpezlivejších jedincov a preto s obľubou používajú mučiace metódy, ktoré vás dokážu zlomiť doslova za pár sekúnd! Väčšinou sa to začína vyzlečením donaha a všetko ostatné záleží na fantázií teroristov.

Topenie – Táto technika mučenia by sa dala prirovnať k vrcholnému číslu Davida Copperfielda. Topiť vás nikto nebude, avšak vy budete mať pocit, že ste ponorený pod vodou a za pár sekúnd posledný krát vydýchnete! Zviažu vás, na hlavu vám natiahnú igelitovú tašku a načnú na vás liať vodu. Takéto „topenie“ vraj nie je možné vydržať dlhšie ako pol minúty! Môžu vás aj priviazať na dosku, ktorú budú ponárať do vody v takom uhle, aby ste mali hlavu vyššie ako pľúca. Budete sa dusiť, ale voda sa do pľúc nedostane. Za pár sekúnd prezradíte aj štátne tajomstvo. Ide o takú otrasnú metódu, že CIA ju zakázala. Teroristi ju však veselo používajú ďalej.

Elektrika – Najskôr vás usadia a zviažu v kresle a následne vám k telu pripevnia elektrické vodiče. Čím je časť tela citlivejšia, tým viac teroristov zaujíma a preto vám budú elektrické šoky púšťať do tela najmä cez genitálie, bradavky, ústa alebo podpazušie.

Trasenie – Na prvý pohľad ide o nevinnú metódu. V skutočnosti je však trasenie niečo strašné. Terorista, väčšinou chlap ako hora, vás pevne chytí za ramená a začne s vami triasť, kým z vás dušu nevytrasie. Váš mozog trasenie s hornou polovicou tele vydrží nanajvýš pár minút. Potom sa dostavia mdloby, nevoľnosť a zvracanie.

fotografiafotografiafotografia

 

Fingované popravyZa nasledujúci výkon by si teroristi zaslúžili Oscara! Dokážu zinscenovať popravy a vy si myslíte, že o hlavu kratší budete o pár minút aj vy. Aj keď vám pri tejto metóde nikto neskriví ani len vlások, verte, že budete rátať posledné sekundy do svojej smrti. Určite si radšej zvolíte život a všetko vyklopíte.

Koktail pravdyStačí pár glgov a poviete aj to, čo nikoho nezaujíma! Ak máte pocit, že niečo podobné funguje len vo filmoch s agentom 007, tak ste na omyle. Skutočne existujú rôzne nápoje a séra, ktoré rozviažu každý jazyk.

Spánok – Len si spomeňte, aký ste mrzutý, keď sa v noci nevyspíte. No a teraz si predstavte, že sa nevyspíte niekoľko nocí za sebou a ani počas dňa nebudete mať príležitosť zavrieť oči. O to sa už postarajú prísni teroristi! Budú vás dookola vypočúvať, svietiť vám do očí, púšťať hlasnú hudbu a stále dookola. Vy budete od únavy plakať a potom poviete všetko.

Ihly – Pri tejto metóde vypočúvania tečie krv. Veľa krvi! Teroristi s obľubou používajú ihly najrôznejších veľkostí, od pár milimetrových, ktoré zapichávajú pod nechty, až po niekoľko centimetrové, ktorými prebodávajú všetko čo sa dá – nohy, ruky, hlavu, uši, ústa, jazyk, hruď. Au.

Genitálie – Každý chlap vie, akú strašnú bolesť zaručuje kopanec medzi nohy. Vydržali by ste podobnú bolesť niekoľko hodín v kuse? Obávam sa, že nie! A teroristi to veľmi dobre vedia preto s obľubou /skutočne za tým nie je žiadny sexuálny podtón/ stláčajú mužské genitálie.

Skalpovanie – Konečne nejaké pozitívum pre plešatých pánov. Na nich sa táto metóda aplikovať nedá! Ak ste majiteľom hustého porastu hlavy, v rukách teroristov môžete zažiť to, čo ste doteraz videli len vo filmoch.

Nedá nám nespomenúť aj ďalšie hrôzostrašné mučiace techniky ako je bičovanie, pálenie, odsekávanie prstov, prevŕtavanie ruky, trhanie psami, lámanie kostí, ťahanie za autom, odstránenie oka poprípade ucha. Nič horšie, ako sú tieto mučiace metódy sa vám už stať nemôže. Alebo viete o niečom?

Vytlačiť Obľúbené Poslať Facebook Digg it Delicious Vybrali.sme

Komentáre