Kristína očarila Peteraja

Pridané: 15.08.2008 | Autor: ErikMader | Pridal: chris

Už čoskoro 21- ročná speváčka Kristína sa na slovenské hudobné nebo katapultovala na začiatku roka, keď sa objavila jej coververzia známeho hitu Beáty Dubasovej - Vráť mi tie hviezdy.

 

KristinaKristina

Táto skladba zaznamenala naozaj nečakaný poslucháčsky záujem i uznanie zo strany autora piesne Roba Grigorova. Už je to však minulosť a z tej Kristína rozhodne žiť nechce. Preto spolu s producentskou úderkou, bratmi Mariánom a Martinom Kavuličovcami ,  intenzívne pracuje na debutovom albume. Ďalšou ochutnávkou z neho je skladba pod názvom  Zmrzlina, ktorú Kristína naspievala s českou speváčkou Victoriou. Zaujímavosťou je, že text k tejto pesničke napísal uznávaný Kamil Peteraj. Ten sa Kristíne nedávnom priznal, že ho  očarila .  A nielen spevácky .

 

Kamil Peteraj napísal pre Kristínu aj ďalší text, ten bude obsahovať pieseň Vieš, že váham.  Podľa dostupných informácií by  táto skladba mala vyjsť na singli zároveň s debutovým albumom Kristíny. Mimochodom, album mal vyjsť už 5. mája, napokon si však naň musíme počkať do septembra. Kristína už má  aj predstavu o názve svojho debutu. Momentálne sa rozhoduje medzi dvomi titulmi.
 Po vydaní  albumu  chystá Kristína dve podstatné veci. Chce už konečne spojazdniť svoju stránku  www.kristina-music.sk a takisto sa chystá presťahovať sa do Bratislavy. Nie je dokonca vylúčené, že sa v hlavnom meste bude venovať práci učiteľky na základnej umeleckej škole.

 

 

Kristína si momentálne užíva leto a letné vystúpenia.  9. augusta spieva na podujatí MISS Šírava, 15. augusta v Snine a  vidieť ju môžete aj na Dni otvorených dverí Markízy, 16. augusta v Bratislave.  O pár dní neskôr už má rezervovaný čas pre svojich blízkych. 20. augusta totiž oslavuje narodeniny a práve rodina bude tým, na čo sa Kristína v deň svojich narodenín najviac teší...

 

Vytlačiť Obľúbené Poslať Facebook Digg it Delicious Vybrali.sme

Komentáre