Cmoro sa obíde bez spánku

Pridané: 13.08.2008 | Autor: ErikMader | Pridal: chris

Jedným z tých, ktorí si v noci zo stredy na štvrtok   kvôli olympiáde v Pekingu odpustia  spánok , bude nepochybne Peter Cmorik.
Peter CmoríkPeter Cmorík

Práve vo štvrtok sa na olympijskej strelnici predstaví jeho priateľka Danka Barteková, ktorá je v skeete favoritkou minimálne na medailu.  Pri jej súťaži budeme určite všetci v napätí. A nepochybujte, že naozaj intenzívne to bude prežívať Dankin priateľ, Peter Cmorik.

 

Kvalifikácia v skeete sa začína už o tretej nadránom nášho času, „Cmoro“ bude samozrejme od začiatku nalepený na telke.

 

Cmoro má vo štvrtok večer na programe vystúpenie v Prievidzi. Nočné sledovanie olympiády by však jeho spevácky výkon nemalo poznamenať.

 

Peter Cmorik má pred sebou tri koncerty v rade. Po štvrtkovom vystúpení v Prievidzi sa v piatok objaví v Snine,  a v sobotu 16. augusta sa vráti do hornonitrianskeho kraja. V sobotu večer vystúpi v Handlovej v rámci festivalu Na brehu.

Vytlačiť Obľúbené Poslať Facebook Digg it Delicious Vybrali.sme

Komentáre

vetche | 17.08.2008 21:03:30 Reagovať
no tak neviem ci ma Cmoro dvojca ale s urcitostou viem povedat ze vo stvrtok vecer som ho videla v Terchovej v amfiteatri... nabuduce by si autor clanku mohol lepsie overit fakty ;) jedine ze by bol Cmoro taky superman ze stiha dve vystupenia za vecer...