Únik informácii od U2

Pridané: 22.08.2008 | Autor: JakubSlovak | Pridal: chris

Správa o tom, že svetoznáma írska kapela U2 na čele s charizmatickým frontmanom Bonom sa zavrela do štúdia, aby nahrala po štyroch rokoch nový album, nie je už dlhší čas tajomstvom.

 

foto: UniversalMusicfoto: UniversalMusic

Tajomstvom a prekvapením, ktoré malo fanúšikov držalo v napätí a očakávaní až do vydania naplánovaného na 14.novembra, boli hlavne nové skladby a názov samotnej novinky. Ale aj toto kúzlo sa rýchlo vytratilo. Akýsi vytrvalý fanúšik prechádzal popri Bonovej vile na francúzskom pobreží a podarilo sa mu zachytiť zvuk niekoľkých skladieb, pričom neváhal a okamžite ich uverejnil na internet. Napriek nekvalitnému zvukovému záznamu sa medzi nimi dal rozoznať prvý chystaný singel „Sexy Boots“. A aby toho ešte nebolo málo, samotný Bono sa prekecol pred francúzskymi fanúšikmi a čírou náhodou im prezradil pomenovanie albumu, ktoré znie „No Line On The Horizon“. Navyše sa objavili aj ďalšie tituly pripravovaných skladieb ako napríklad „For Your Love“, „Moment Of Surrender“ alebo „The Cedars of Lebanon“. U2 informácie nekomentovali a doposiaľ nezaujali k danej veci stanovisko.

Zatiaľ je teda len august a do novembra ďaleko, ale jediné k čomu takýto vývoj udalostí vedie je, že pirátske kópie opäť raz predbehnú oficiálne vydanie albumu s poriadnym náskokom.     

foto: UniversalMusic

 

Vytlačiť Obľúbené Poslať Facebook Digg it Delicious Vybrali.sme

Súvisiace články

Komentáre