Pánske intímne kaderníctvo

Pridané: 26.08.2008 | Autor: Mika | Pridal: BarBara

Vyholený chlap je rovnako odpudivý ako nevyholená žena - podobné slová môže vypustiť z úst len staršia osoba žijúca nemoderným a konzervatívnym životom. Moderné ženy sa už nechcú pri milovaní zadúšať chlpmi!
fotografiafotografia
Holenie na miestach, o ktorých heterosexuálni muži medzi sebou nehovoria začína patriť medzi spoločenský štandard. Až 88 % z vás uprednostňuje u žien vyholené prirodzenie. Je veľký predpoklad, že rovnako vysoké percento žien dáva prednosť upravenému mužovi.
Nemusíte patriť ani medzi porno hercov, striptérov alebo metro sexuálov aby ste začali rozmýšľať nad novým zostrihom svojho prirodzenia. Tu je niekoľko dôvodov, ktoré by vás mali presvedčiť:
Už nikdy si vaša partnerka nebude počas orálneho sexu vyberať z úst chumáče chlpov! To je určite veľká motivácia. Už nikdy žiaden zabehnutý chlp nepreruší príjemnú činnosť jej úst.
Bez chlpov budete krajšie voňať! Všetky baktérie a mikroorganizmy totiž husté ochlpenie milujú. Nič im tu nebráni v rozmnožovaní a šírení nepríjemného pachu. Ak sa chlpov zbavíte, minulosťou sa stane aj nie práve príťažlivá vôňa.
Zväčšite si penis! Chlpy v niektorých rozkrokoch dosahujú obdivuhodných 5 a viac centimetrov. V tomto pralese sa stratí takmer každý nástroj! Ak vám z tejto džungle momentálne nesmelo vykukuje len špička žaluďa, oholením sa zbavíte tohto nežiadúce maskovania.
fotografiafotografiafotografia

Pred tým, ako sa pustíte do holenia tam dole, mali by ste zhodnotiť celkový stav ochlpenia na celom tele. Ak ste pyšným majiteľom pestovanej chlpatej hrude, ktorej sa nemienite vzdať, bude smiešne, ak si podbrušok vyholíte úplne nahladko. Vyzeralo by to veľmi smiešne - chlpatá hruď, chlpaté brucho, zrazu sek a kde nič tu nič. Tomuto sa vyhnite! V takýchto prípadoch stačí, ak si namiesto kompletného vyholenia chĺpky len zostriháte na pár milimetrov. Použiť môžete klasické manikúrové nožničky alebo zastrihávač fúzov a vlasov. Na tento strojček nedajú niektorí páni dopustiť.
Predpokladám, že o samotnom holení sa nemusíme dlho rozpisovať. Ako dospelý muž určite pravidelne prichádzate do kontaktu s holiacim strojčekom alebo žiletkami. Holenie prirodzenia nie je v takmer ničom odlišné od holenia tváre! Tam dole ale strojček nepoužívajte! Ideálne sú jednorázové žiletky, ktoré po jednom použití zahodíte. V použitých žiletkách sa totiž usádzajú rôzne nečistoty, ktoré pri ďalšom holení infikujú pokožku, ktorá sa veľmi rýchlo zapáli. Na úplný koniec si svoje prirodzenie ešte trošku rozmaznajte balzamom po holení.
Páni, ak si netrúfate, skúste požiadať svoju partnerku aby vám pomohla. Verte, že to urobí veľmi rada! Vzrušené mužstvo sa navyše holí oveľa jednoduchšie, takže sa erekcii nebráňte! Vzájomné holenie sa môže zmeniť na príjemnú predohru a skončiť sa to môže milovaním za použitia vynovených pohlavných orgánov. Páry, ktoré majú niečo podobné už za sebou sa zhodujú, že sex bez chĺpkov je mimoriadne vzrušujúci a intenzívny.
Vytlačiť Obľúbené Poslať Facebook Digg it Delicious Vybrali.sme

Súvisiace články

Komentáre