Aneta Langerová miluje jeseň

Pridané: 24.09.2008 | Autor: ErikMader | Pridal: chris

Aj keď väčšina z nás nepovažuje jeseň za svoje obľúbené ročné obdobie, sú ľudia, ktorí sa na jeseň priam tešia. Patrí medzi nich aj česká speváčka Aneta Langerová. Príchod jesene má na ňu blahodárne účinky.

 

Aneta LangerováAneta Langerová

Tohtoročná jeseň prinesie Anete nielen potešenie z nostalgicky pestrofarebných dní, ale tiež koncertné turné v klubových priestoroch. To taktiež patrí k srdcovým záležitostiam Anety Langerovej. „ Zdieľať svoju muziku s publikom v intímnom prostredí klubov  je nádherný pocit, “ hovorí Aneta Langerová.  „ Takéto koncerty sú pre mňa doslova odmenou .“ V priebehu svojho jesenného klubového turné odohrá Aneta celkovo 12 koncertov. Jeden z nich sa uskutoční v Říčanoch pri Prahe, odkiaľ Aneta Langerová pochádza.  Domovskú atmosféru tohto koncertu navyše podporí aj  fakt, že sa tento koncert uskutoční v deň Anetiných narodenín - 26. novembra. Jesenné turné po kluboch  bude bodkou za úspešným rokom 2008. Anetu ocenili ako „Speváčku roka“, jej album “Dotyk“ vyhlásili za najpredávanejší domáci album a Aneta stihla tiež natočiť dokument „ Léto s Anetou“ pre internetovú televíziu. A v neposlednom rade sa jej konečne podarilo zmaturovať!

Na budúci rok by sa mal objaviť Anetin nový radový album. Je celkom možné, že podobne ako ostatný album “Dotyk“ , aj nový materiál sa bude nahrávať v pražskom štúdiu Honzu Muchowa. V tomto štúdiu , nachádzajúcom sa v blízkosti Václavského námestia, sa Anete veľmi dobre pracovalo. A vôbec jej neprekážalo,  že toto štúdio má s WC a chodbičkou necelých 25 metrov štvorcových.

Vytlačiť Obľúbené Poslať Facebook Digg it Delicious Vybrali.sme

Komentáre