Rasťo Kopina: Na novom albume ponúknem aj svoju nahotu

Pridané: 24.09.2008 | Autor: ErikMader | Pridal: chris

Už pár dní môžeme počuť v rádiách nový singel košickej skupiny NOCADEŇ.

 

NocadeňNocadeň

Názory na pesničku „Iba pár minút “ sú rôznorodé. Mnohí sa netaja tým, že nový kúsok od NOCADEŇ je prekvapením. Dôvodom je spev Rasťa Kopinu, ktorý je úplne iný, ako sme boli zvyknutí. Podľa Rasťa Kopinu však práve o toto skupine NOCADEŇ išlo...

Pesnička „ iba pár minút“ je pilotným singlom k novému albumu NOCADEŇ, ktorý sa bude volať „IKONY“. Pôvodne však tento album mal niesť bizarný názov „ Prosím, neplačte nad mojím hrobom“ . Napokon sa táto veta stala „iba“  časťou textu v jednej z pesničiek na albume.

„Ikony“ skupiny NOCADEŇ vychádzajú v pondelok 6. októbra. V médiách sa už medzičasom objavili správy, že v booklete tohto albumu  budú  aj fotky do pol pása obnažených členov skupiny. Rasťo Kopina však tvrdí, že s tou obnaženosťou to  NOCADEŇ nebudú  preháňať.  

Album „Ikony“ bude v poradí už piaty štúdiový album NOCADEŇ. Debut tejto formácie vyšiel pred ôsmimi rokmi.

Vytlačiť Obľúbené Poslať Facebook Digg it Delicious Vybrali.sme

Komentáre

Rami12 | 25.09.2008 21:32:07 Reagovať
Pre mna bola prekvapením hudba viac ako samotny spev, ale pripustam, ze aj ten prekvapil a utvrdil ma v tom, ze kazdy album Nocaden je v nejakom studiu vyvoja a aj tymto sa minimalne hlasovo posunuli dalej. Uz nech je 6. oktober :)