Análny sex: zvrhlosť alebo...?

Pridané: 18.12.2008 | Autor: Mika | Pridal: BarBara

Niektoré ženy ho odmietajú, iné tvrdia, že pri ňom zažívajú úžasný orgazmus. Jednoducho 100 ľudí, 100 chutí. O žiadnej inej sexuálnej praktike nepanuje toľko povier a nedorozumení...
Pre niektoré páry je anál bežnou praktikou, pre iné je niečím nepredstaviteľným. Anál nie je žiadnou novinkou dnešnej zhýralej doby. Táto praktika je známa ľudstvu už tisíce rokov a nehanbili sa za ňu ani starovekí Egypťania, Gréci a ďalšie vyspelé civilizácie.

 

analny sex uvodanalny sex uvod

Dnešné moderné ženy milujú anál aj z iných dôvodov - vnímajú ho ako účinnú antikoncepciu a ďalšie zas anál preferujú v snahe zachovať si panenstvo. V duchu hesla - vyskúšať treba všetko - vám prinášame pár rád, aby sa anál neskončil fiaskom, ale búrlivým orgazmom vás oboch!

 

1. Múdre knihy odporúčajú pred análnym stykom klistír. Prax väčšiny párov však dokazuje, že klistír nie je vždy potrebný. Stačí pred sexom navštíviť toaletu a následne kúpeľňu. Ak predsa len trváte na klistíre a neviete ako na to, tak si vo vani odšraubujte hlavicu sprchy a určite už pochopíte, čo a kde máte s hadicou a prúdom vody robiť!


2. Všetko by sa malo začať mimoriadne poctivou predohrou. Masírujte jej šiju, bozkávajte celé telo, ochutnávajte každučký centimeter jej kože. Musíte dosiahnuť, aby bola dokonale uvoľnená. Iba tak sa dostanete tam, kam chcete ísť.

 

analny sex 1aanalny sex 1b


3. Celú „akciu" by ste mali začať jemným dráždením prstom. Zvierač je mimoriadne citlivá erotogénna zóna a jej dráždenie zaručuje príjemné pocity. Ak sa partnerke vaše dotyky páčia, môžete pokračovať postupne do väčšej hĺbky. Veľmi pomaly! Ak sa to stále páči, tak prst môžete konečne vymeniť za penis. Chce to čas a trpezlivosť, za 5 minút ho tam určite nedostanete. Sledujte pocity vašej milej a pýtajte sa, čo cíti. Skutočný pôžitok a vzrušenie obom partnerom zaručuje len mimoriadna opatrnosť partnera. Pri análnom sexe dvojnásobne platí porekadlo „Pomaly ďalej zájdeš!" V opačnom prípade si namiesto rozkoše partnerka užije neskutočné bolesti.


4. Ak sa chystáte vstúpiť do „zakázanej zóny" mali by ste mať okrem svojej chuti pripravený aj kondóm a lubrikačný gél. S gélom sa šetriť neoplatí. Konečník, na rozdiel od vagíny, totiž nemá schopnosť prirodzeného zvlhčovania. Kondóm vás zas ochráni nielen pred infekciami a zápalmi, ale aj od rôznych sexuálne prenosných chorôb. Počas styku totiž môže dôjsť k malému poškodeniu alebo natrhnutiu konečníka. Ide o mikrotrhlinky, ktoré nebolia, nekrvácajú, ale aj tak predstavujú pre naše zdravie mimoriadne riziko!


5. Čo sa dotklo konečníka, nesmie už prísť do styku s vagínou! Ak už raz vojdete do zadných dvierok, ani nech vás nenapadne vrátiť sa ku klasickému styku. Ani penisom, ani prstami! Neexistuje! Mohli by ste na partnerku preniesť ťažkú infekciu.

 

Pohľad sexuológa
Análny styk dokáže zaručiť vzrušenie nielen mužom, ale aj ženám. Rektálny otvor totiž spája s vagínou tenká stena s množstvom nervových zakončení, ktoré sa postarajú o slastné pocity. V žiadnom prípade však nebudeme žiadnu ženu presviedčať, že anál je tá najúžasnejšia praktika, lebo vieme, že tie, ktoré ho neznášajú by sa hneď ozvali s odporúčaním - „Páni, veď si ten váš úžasný anál skúste najskôr na sebe, aby ste zistili aká je to slasť!" Túto praktiku môžu vykonávať len partneri, ktorým vyhovuje a páči sa im. Ak sa anál žene nepáči, nemala by ho robiť ani z milosti pre radosť partnera. Z análu musia mať potešenie obaja!

Vytlačiť Obľúbené Poslať Facebook Digg it Delicious Vybrali.sme

Komentáre