Dvojitá brada

Pridané: 03.09.2009 | Autor: Mika | Pridal: Medo

Podbradok, lalok alebo dvojitá brada - strašiak obrovského množstva ľudí. Bez rozdielu veku alebo pohlavia. Tukom naliata tvár trápi rovnako aj mladých a štíhlych. Medzi príčiny jej vzniku totiž okrem vysokej váhy a nesprávnej životosprávy patrí aj genetika.

bradabrada

Každý problém sa dá riešiť!
Kilá idú všade dole, len brada stále zostáva dvojitá? Vaše miery sú takmer dokonalé ale tvár máte ako guličku? Pri každom fotení naťahujete krk ako žirafa do neprirodzených polôh? Máte dve možnosti, ako s podbradkom skoncovať! Jeden je radikálny, finančne náročný a rýchly, druhý vás nebude stáť ani korunu, avšak výsledok sa dostaví až za niekoľko týždňov.

Cvičenie - čím je človek starší, tým je jeho koža menej elastická a tým viac sa kade-tade po tele ukladajú tukové zásoby. Máme pre vás 6 overených cvikov, ktoré vás druhej brady zbavia! Cviky sú vhodné aj pre tých, ktorých ešte tento problém netrápi. Prevencia je predsa prevencia.
1. Napnite spodnú peru. Ucítite ako vám zreteľne vystúpia svaly na krku. Zakloňte hlavu, vydržte desať sekúnd a svaly potom povoľte. Cvik opakujte v niekoľkých sériách.
2. Otočte hlavou doprava a snažte sa pozrieť čo najviac za seba. Následne urobte to isté na ľavej strane. Na oboch stranách napočítajte do desať. Čím dlhšie vydržíte tento cvik vykonávať, tým skôr sa dostavia výsledky.
3. Niekoľko krát v priebehu dňa si nájdite pár minút na jednoduché „hlasové" cvičenie. Čo najvýraznejšie a nahlas s prehnanou artikuláciou vyslovujte na striedačku písmenká O a X.
4. Zakloňte hlavu a vystrčte bradu. V takejto polohe robte pomalé oblúčiky z jednej strany na druhú.
5. Vysúvajte dopredu spodnú čeľusť a po pár sekundách ju povoľte. Keď si dáte pod bradu ruku, ucítite ako pracujú vaše svaly.
6. Sadnite si na stoličku a oprite sa jedným lakťom o stôl. Päsťou rovnakej ruky si začnite zospodu tlačiť na bradu. Jazyk zatlačte hore na podnebie a sánku tlačte smerom dolu tlačiac na päsť.

 

Plastická chirurgia - malé zázraky na počkanie, väčšie za pár dní! Stačí si nájsť skúseného operatéra a druhá brada sa stane minulosťou.


1. Liposukcia - výborne funguje nielen na brucho, zadok a stehná ale aj na podbradok! Chirurg vám za uchom alebo pod bradou nareže maličký otvor, do ktorého zavedie odsávaciu kanylu. Pomocou nej a podtlaku odsaje všetok nadbytočný tuk.
2. Operácia - ak nemáte pod bradou tukové zásoby ale len prebytočnú škaredo visiacu kožu, chirurg vám odstráni určitý pás kože. Po zošití sa koža napne a zvýrazní sa uhol medzi krkom a bradou. Určitý čas po zákroku môžete pociťovať určite pnutie, ktoré sa samozrejme časom stratí.

Či už do boja proti druhej brade vytiahnete šikovného plastického chirurga alebo trpezlivosť a zodpovednosť pri dennodennom cvičení, držíme vám palce, aby ste s výsledkom boli spokojní.

 

Vytlačiť Obľúbené Poslať Facebook Digg it Delicious Vybrali.sme

Súvisiace články

Komentáre