No Name a Chinaski koncertovali vo vlaku

Pridané: 11.10.2009 | Autor: EvaBacigalova | Pridal: chris

No Name majú vo svojej diskografii čerstvú výberovku hitov. Je na nej 33 ich najznámejších pesničiek, šesť remixov a aj jedna obligátna novinka - skladba „Na na naa", ktorú nahrali spolu so skupinou Chinaski. Album pokrstili vo štvrtok 8. októbra počas koncertu vo vlaku na trati Košice-Praha.

krst CD vo vlaku : No Name & Chinaski 3krst CD vo vlaku : No Name & Chinaski 3

Krstilo sa síce vodou, no obyčajná voda to nebola. Potvrdil nám to Igor Timko.

Pesnička „Na na naa" sa už stala hitom v oboch republikách, no šancí vidieť ju spievať obe skupiny súčasne bude len zopár.

Skladbu však už bežne hrávajú No Name na svojich samostatných koncertoch. Aj s českým textom, ktorý v origináli spieva Michal Malátný z Chinaski, si poradili.

„Na na naa" je síce jednoduchý názov pre spoločnú pesničku jednej slovenskej a jednej českej skupiny, no o to vtipnejší je text o česko-slovenskom priateľstve.
Presne také funguje práve medzi členmi oboch skupín. Nie náhodou líder Chinaski Michal Malátný s radosťou na spoluprácu s No Name pristúpil.

Nápad na spoločnú skladbu vraj vznikol už dávnejšie, zrealizovali ho však až v tohtoročné leto. Hudbu aj text zložil Igor Timko s malou pomocou brata Dušana.

No Name a Chinaski si vo vlaku na trati Košice - Praha dokonca aj zahrali v špeciálne upravenom „koncertnom" vozni. Michal Malátný si túto atrakciu s potešením vychutnal.

Vytlačiť Obľúbené Poslať Facebook Digg it Delicious Vybrali.sme

Komentáre