Swingers alebo Vagína kam sa len pozrieš

Pridané: 07.02.2008 | Autor: Mika | Pridal: BarBara

Tento článok odporúčame čítať len o samote. Keď si ho prečítate, bude „TO" totiž na vás vidieť! Nebudeme tu meditovať nad tým, či swingers párty áno alebo nie. Považujeme vás za mlado zmýšľajúcich a akčne žijúcich mužov a preto jednoznačne ÁNO!

fotografiafotografia
 

Chceme vás len upozorniť na niekoľko vecí, faktov a poznatkov, ktoré by ste si pred svojou prvou swingers párty mali uvedomiť.

 1. Swingers klub nie je špinavá nora a swingeri nie sú zvrhlíci. Sú to ľudia, ktorí majú radi sex a preto dali prednosť vzrušeniu pred nudou stereotypu. Ak na sebe pozorujete jemné náznaky exhibicionizmu a voyeurizmu, ste na výbornej ceste.
 2. Všetko má svoje za a aj proti. Swingers môže váš sexuálny život okoreniť ale aj zničiť. Skutočne ste pripravení na pohľad ako vaše manželky obšťastňujú iní muži? Pohľad na cudzí penis v ústach vašej ženy by ste nemuseli zvládnuť. Žiarlivosť nechajte pred dverami, inak vám skupinový sex manželstvo zničí.
 3. Nuda je zabijak vzťahov, fantázia ich korením. Swingers nerovná sa nevera! Ak svoju partnerku milujete, nechcete ju podviesť, ale po dlhých rokoch manželstva vás nedokáže sexuálne uspokojiť, swingers je pre vás to pravé. Kvôli novému sexuálnemu zážitku sa do mileneckých vzťahov vrhajú len hlupáci. Je viac ako isté, že pri milovaní s vami, vaša žena tiež sníva o inom mužovi.
 4. Ak na vás na swingers párty dostane chuť nesympatická štyridsiatnička, neznamená to, že sa musíte premôcť. Rovnako ale nebuďte prekvapení, keď vás odmietne krásna dvadsať ročná blondínka. Slovíčko „NIE" tu má skutočnú váhu a swingers je jedno z mála miest, kde keď žena povie „NIE" myslí naozaj „NIE". Povedať „NIE" máte právo aj vy!
 5. Páni, buďte pripravení na to, že pár centimetrov od vašej tváre bude peins ďalšieho muža! Pre heterosexuálne orientovaného muža to môže byť dosť nepríjemné. Dobrou správou ale je, že s najväčšou pravdepodobnosťou tam bude aj jedna z mnohých vagín.
 6. Zvoľte si správnu swingers párty! Výber je skutočne široký. Ak máte 6O rokov, nemôžete sa hnevať, že vás na vami vyhliadnutej swingers párty odmietnu. Existuje tiež seniorská swingers párty, párty len pre mužov, párty pre bi orientovaných partnerov, lesbické swingers párty a exkluzivitkou je týždňová swingers párty na plachetnici.
 7. Páni, samých vás do priestorov klubu žiadny organizátor nevpustí! Muž sa môže prihlásiť len spoločne so ženou. Je v tom trošku cítiť diskrimináciu, ale aj zdravý rozum. Keby toto pravidlo neplatilo, je viac ako isté, že by sa pôvodne zamýšľaná swingers párty zmenila na gangbang, keď viac mužov súloží s jednou ženou. Keby to bola práve vaša manželka, tiež by sa vám to nepáčilo.
 8. Ak u vás pri slove swingers stále víťazí pocit strachu nad vzrušením, zorganizujte si swingers párty doma. Stačí ak máte spriaznený pár, dve fľašky vína a v šere sviečok navrhnete vyzliekací poker alebo inú hru, pri ktorej sa rýchlo zbavíte oblečenia. 
 9. Šokujte ostatných na swingers párty vedomosťami z histórie! Výmenu manželiek „vymysleli" americkí piloti počas 2. svetovej vojny. V bojoch sa museli na seba maximálne spoliehať a preto medzi nimi vzniklo zvláštne sociálne prostredie, kde sa stal skupinový sex normálnou záležitosťou.
 10. Tak a teraz ste si mohli prečítať o čo na swingers párty ide, ale zažiť to je o inom! Stačí napísať do internetového vyhladávača čarovné slovíčko „swingers" a určite sa vám objaví niekoľko zaujímavých odkazov. Swingovať môžete už najbližší víkend. Držíme palce, aby ste na to prehovorili manželku.
 11. Pozdravujeme členov spolku konzervatívcov a pýtame sa, prečo ste s čítaním týchto diablových riadkov skončili až tu? ;-)

 

Vytlačiť Obľúbené Poslať Facebook Digg it Delicious Vybrali.sme

Komentáre

user avatar
swingers | 12.03.2008 01:40:53 Reagovať
Ak o tom uvazujete, je to skvela skusenost. Ako pre muzov, tak pre zeny. Dolezite je "netlacit na pilu" a nechat napriklad partnerku, aby si sama posuvala hranice a sam muz b sa mal obrnit trpezlivostou. Ak na prvej party budu len s polu s partnerkou, budu pozerat a budu videni, nic sa nedeje. Na Slovensku sa robia 2 typy party: Sretnutie poobede, party 4-5 hodin a potom - podvecer je rozchod alebo sexi vikend, kde sa v penzione schadzaju pary a travia spolu vikend. Idu spolu do aquaparku, cele je to all inclusive...
user avatar
mypleasure | 11.02.2008 09:04:02 Reagovať
a niekto nemate nejake osobne skusenosti? ;-)