MeToo & Slávik Slovenska 2009

Víťazkou prvého ročníka Internetového Slávika Slovenska 2009 sa stáva príspevok našej používateľky Hanky Pauleovej. Srdečne blahoželáme, a tešíme sa na osobné odovzdanie prvej ceny – hernej konzoly XBOX 360, ktorú do súťaže venuje Microsoft a MeToo.sk. Víťazné piesne si pozrite tu.

Galakoncert víťazov 2009 TU

Záznam Slávnostného galakoncertu víťazov si môžete pozrieť už v sobotu 27.6.2009 o 12:00 hod. na MeToo. Okrem víťazov 19. ročníka Slávika Slovenska sa nám predstavia: Peter Dvorský, Helena Záhradníková a ľudová hudba Stavbár. Záznam galakoncertu bude sprístupnený na MeToo v archíve minimálne do konca leta. Želáme príjemnú zábavu! :)
INTERNETOVÉHO SLÁVIKA SLOVENSKA 2009!

V spolupráci s našimi partnermi, spoločnosťou Kabel Plus, s. r. o., otvárame zaujímavú IV. kategóriu ako určitý modernizujúci prvok. Veríme, že našej veci pomôže! Prečo? Lebo všetci spievajúci žiaci - súťažiaci, ale aj nesúťažiaci - školy, rodiny či účastníci školských, okresných a krajských kôl, budú mať možnosť ďalej súťažiť tak, že svoje vystúpenia nahraté na video zašlú do kategórie Internetový Slávik Slovenska! Pravidlá nájdete v Propozíciách súťaže, kde sa o všetkom podrobne píše!

A navyše: všetci, ktorí máte radi slávika, budete môcť sledovať v priamom internetovom prenose nielen fi nálové kolo, ale aj galakoncert víťazov! A budete mať možnosť byť priamo aj pri vyhlasovaní Internetového Slávika Slovenska 2009!
Takže, toľko noviniek a teraz už do práce... Teda, do súťaženia! Možností bude až-až! Preukážte svoj talent, chuť ukázať svoje umenie a víťaziť! To všetko vám ponúka SLÁVIK SLOVENSKA 2009 a slovenská ľudová pieseň.

Váš
Peter Dvorský,
garant Slávika Slovenska 2009