text

ANJELI V MOJICH VLASOCH

Pridané: 10.02.2010 | Pridal: rookie

Príbeh ženy, ktorá vidí anjelov a komunikuje s nimi

 

Anjeli v mojich vlasochAnjeli v mojich vlasoch

Lorna Byrneová vidí anjelov a rozpráva sa s nimi odmalička. Tento pozoruhodný príbeh je svedectvom ženy, ktorá vidí veci na opačnom konci spektra mimo každodenných zážitkov.

Keď bola Lorna Byrneová dieťaťom, považovali ju za retardovanú, lebo nejavila záujem o svet vôkol seba. Pamätá si, že okrem okolitého sveta vnímala rovnako intenzívne aj anjelov a duše mŕtvych. Dlho si myslela, že aj ostatní vnímajú okolitý svet tak ako ona. Lorna rozpráva svoj životný príbeh: Vyrastala v chudobnej rodine, neskôr pracovala v Dubline, vydala sa a zažila rodinnú tragédiu. Čitateľ v ňom stretáva bytosti z duchovných svetov, ktoré prebývajú aj v našom svete - prevažne ohromujúco krásnych a rozmanitých anjelov vrátane proroka Eliáša i duší mŕtvych. Dnes Lornu nenavštevujú len chorí hľadajúci uzdravenie a útechu, ale aj teológovia rôzneho vierovyznania, ktorí sa snažia preniknúť do podstaty duchovných záležitostí.

Na otázku, či hovorí s anjelmi každý deň Lorna Byrneová pre portál www.kniznyweb.sk odpovedala: „Anjelov vidím a komunikujem s nimi každý jeden deň už od svojho narodenia. Vidím rôznych anjelov. Za každým človekom vidím lúč svetla, ktorý je jeho anjel strážny. Každý nejakého má bez ohľadu na národnosť či vierovyznanie, a nikdy som nevidela človeka bez tohto svetla. Občas sa svetlo otvorí a ja vidím strážneho anjela tej-ktorej osoby. Okrem strážnych anjelov sú aj iní, anjeli-pomocníčkovia, ktorých vidím neustále. Pravdou je, že anjeli sú moji najlepší priatelia a spoločníci. Rozprávam sa s nimi úplne o všetkom. Občas rozprávam nahlas, no keď sú naokolo ľudia, väčšina našej komunikácie prebieha bez slov."

Kniha Anjeli v mojich vlasoch bola preložená do devätnástich jazykov. Doteraz sa z nej na svete
predalo viac než tristo tisíc kópií.

Lorna Byrneová býva na írskom videku. Je matkou štyroch detí.


Titul Anjeli v mojich vlasoch vychádza na 280 stranách. Maloobchodná cena 10,90 €.

 

 

Vytlačiť Obľúbené Poslať Facebook Digg it Delicious Vybrali.sme

Súvisiace články

Komentáre