Poďte robiť LOVE a skúsiť niečo nové. Už 6.3.2012 v noci na MeToo.sk - SLEDUJTE TU

Pridané: 03.03.2012 | Autor: Helmut_Zabal | Pridal: Medo

Milovníkom zábavy prináša Dezorzovo Lútkové Divadlo nový zážitok! Najznámejšie bábkové divadlo pre dospelých poteší slovenské publikum opäť novou hrou. Pozrite si záznam predstavenia LOVESTORY už v utorok 6.3.2012 v noci len na MeToo.sk. 

 

Lovestory by DLDLovestory by DLD

Po úspechoch s erotickou komédiou Gašparkove šibalstvá alebo erotic dobrodružstvá Bob De Nira a medzinárodnom turné prichádza najnovšie so zábavným sci-fi príbehom z tajomných hĺbok kozmu a gangsterského podsvetia.

 

>> PREDSTAVENIE VYSIELAME TU <<

 

LOVESTORY - Tragédia z Extazu prináša nielen mladým divákom jedinečnú možnosť zažiť posledné dni Bunny M a Kláta Killera, najslávnejšieho zločineckého mileneckého páru v celom vesmíre, ako aj ich tragického konca z rúk zákerných medziplanetárnych prenasledovateľov. V hlavných úlohách novej bizarnej komédie sa pod velením principála, televízneho a filmového režiséra Gejzu Dezorza predstavia známi slovenskí herci a lútkoví artisti Kamil Kollárik a Andrej Kováč. V sprievode mimozemských rytmov dua Alek-Zander und Mizzi Spaas znova zažiaria fascinujúce bábky z dielne scénografa divadla Von Dubravaya tentoraz za výtvarnej pomoci Ivany Šátekovej, vôbec prvej ženy, ktorej sa podarilo pristáť v nehostinnom svete tohto hardcorového mužského súboru.

 

Vytlačiť Obľúbené Poslať Facebook Digg it Delicious Vybrali.sme

Komentáre