Kto je tajomný osudový muž po boku CARMEL PARADISE? (+ VIDEO)

Pridané: 22.05.2019 | Autor: Helmut_Zabal | Pridal: Medo

Speváčka Carmel Paradise (vlastným menom Carmel Paradise Buckingham) vydá už budúci týždeň svoj prvý singel v tomto roku. Novinka s názvom Smoke Break vznikla v americkom Nashville a videoklip k nej nakrútila Carmel v Bratislave. Dnes odhaľuje speváčka teaser videoklipu, v ktorom si po jej boku zahral aj osudový muž...   

 

Ako v rajiAko v raji

Na sociálnych sieťach speváčky Carmel Paradise sa už vyše týždňa deň čo deň objavujú tajomné odkazy na novinku Smoke Break. Ide o najnovší singel, ktorý Carmel odpremiéruje v pondelok 27. mája v sprievode videoklipu.

 

Speváčka nahrala singel v americkom Nashville pod taktovkou mladej talentovanej producentky Krysten Simone, ktorá je podpísaná aj pod Carmelinými predchádzajúcimi singlami Selfish či Heartbreaker. Carmel sa však medzičasom presťahovala na Slovensko a tak nakrútila videoklip k skladbe v Bratislave. Na režisérsku stoličku sa posadil stále vyhľadávanejší režisér Martin Miko v tvorivom tandeme s výkonnou producentkou Lesanou Kurill. Po sérii amerických videoklipov sa tak Smoke Break stal prvým Carmeliným videoklipom režírovaným a nakrúteným na Slovensku.
Po speváčkinom boku sa vo videoklipe objavuje osudový muž, ktorého si zahral slovenský model a herec Dušan Kajaba.

 

 

Viac informácií o skladbe i o videoklipe Smoke Break Carmel Paradise prezradí v deň premiéry, v pondelok 27. mája... 21-ročná speváčka aktuálne žije a tvorí v Bratislave. Debutové EP DREAMGIRL vydala v roku 2016 a sama ho nazýva "experimentom v žánri electronic pop s textovými a vokálnymi vplyvmi vychádzajúcimi z alt-rock a indie". Carmel Paradise sľubuje v blízkej budúcnosti ďalšie hudobné novinky, ktoré by mali vyústiť do pripravovaného debutového albumu. Singel ‘Smoke Break' vychádza pod hlavičkou vydavateľstva Buckingham Entertainment Group. 

 

Vytlačiť Obľúbené Poslať Facebook Digg it Delicious Vybrali.sme

Komentáre