Slovenskí členovia svetoznámej skupiny Rednex prichádzajú s vlastnou skladbou

Pridané: 23.07.2019 | Autor: Helmut_Zabal | Pridal: Medo

Poznajú ich pod menami Zoe a Moe Lester a so švédskou kapelou Rednex vystupujú po celom svete. Doma na Slovensku sú to však speváčka Nika Karch a všestranný hudobník, ktorý si hovorí Dnes.

 

Nika KarchNika Karch

Pieseň, ktorú chcú predstaviť slovenskému publiku má názov MTM a je to ich spoločný spevácky počin v slovenčine. "A možno nie posledný "dodáva Nika. "Popri našom zahraničnom angažmáne síce nemáme mnoho času na vlastné projekty, keď však Dnes prišiel s nápadom naspievať tento duet, nemohla som odmietnuť."


Za hudbou a z prevažnej časti aj textom piesne stojí Dnes, ktorý vlastné skladby píše výhradne v slovenčine. "Hudba je o emóciách. Keď chcem vyjadriť tie vlastné, najlepšie a najvernejšie to dokážem len v rodnom  jazyku. Mojej láske nehovorím - I love you honey, ale - Ľúbim ťa." A práve o láske je aj pieseň MTM - v tomto prípade o prchavej, rozporuplnej a možno nikdy nenaplnenej. Dvojica si k piesni natočila jednoduché lyric video. So šikovným nápadom prišla Nika. "Rednex nás naučil krásnu vec - baviť sa hudbou a nebrať sa (a život) až tak vážne. Presne taký je aj tento videoklip" dodala na záver Nika Karch.

 

Videoklip si môžete pozrieť tu: https://www.youtube.com/watch?v=p385JODnF64

Informácie pripravil a poskytol Boris Karch - manažér speváčky

 

Vytlačiť Obľúbené Poslať Facebook Digg it Delicious Vybrali.sme

Komentáre