text

Týždeň pred vydaním nového albumu začala Katarzia zverejňovať svoje skladby v špeciálnej koncertnej úprave (+ VIDEO)

Pridané: 10.04.2020 | Autor: Helmut_Zabal | Pridal: Medo

Pre tento krok sa rozhodla vzhľadom na aktuálne udalosti, keď v Česku aj na Slovensku platí plošný zákaz verejných podujatí. Na jej Youtube kanáli tak postupne pribúdajú piesne v orchestrálnych aranžmánoch, ktoré vznikli uplynulé leto na festivale Viva Musica!. Nechýbajú medzi nimi aj úplná novinka Bonsai či duet s Danom Bártom. 


KatarziaKatarzia

„Zdalo sa mi, že na zverejnenie tohto materiálu je vhodná doba, aby sme si pripomenuli časy, keď sme ešte hrali koncerty," naráža Katarzia na súčasnú situáciu, v ktorej pod náporom koronavírusu zostala paralyzovaná celá kultúrna obec. Cez víkend slovenská umelkyňa k aktuálnej kríze napísala aj pôsobivý text a stala sa tak neformálnou hovorkyňou hudobníkov vo vzťahu k dnešnej komplikovanej situácii.

 

Katarzia na svojich sociálnych sieťach od utorka pridáva koncertné záznamy z festivalu Viva Musica!. Na jej Youtube už nájdete nové verzie skladby Hodinový hotel, Nepohodlná osoba, novinku Bonsai aj pesničku Milovať s hudbou. V nej sa hosťom stal český spevák Dan Bárta, ktorý predviedol charizmatickú interpretáciu jednej z najpopulárnejších skladieb slovenskej producentky a textárky.

 

 

Už o týždeň 17. apríla vydáva Katarzia svoj štvrtý album Celibát na CD, LP aj v digitálnej forme na značke Slnko Records. V predstihu si zatiaľ z neho môžete vypočuť dve piesne - Samota mi nevadí a Tristan a Izolda. Turné k albumu naplánované na apríl a máj, sa presúva na jeseň.

 

Ďalšie informácie

facebook: https://www.facebook.com/katarziaprojekt/

instagram: https://www.instagram.com/katarzia/ 

Hodinový hotel (live @ Viva Musica!): https://youtu.be/uLirH7k4iik
Bonsai (live @ Viva Musica!): https://youtu.be/EUHuWpice_I
Nepohodlná osoba (live @ Viva Musica!): https://youtu.be/RFzbglGWfkQ

Milovať s hudbou (live @ Viva Musica!): https://youtu.be/Gnx-uIIZDQE
singel Tristan a Izolda: https://youtu.be/pE4IsRstZ-8
videosingel Samota mi nevadí: https://youtu.be/HyG7CwdXLWo
predpredaj albumu Celibát (CD/LP): https://www.slnkorecords.sk/katarzia/celibat

 

Vytlačiť Obľúbené Poslať Facebook Digg it Delicious Vybrali.sme

Komentáre