Šípky na diaľku, ale naživo. Stanice Sport1 a Sport2 odvysielajú unikátny PDC Home Tour

Pridané: 17.04.2020 | Autor: Helmut_Zabal | Pridal: Medo

Šport je vášeň, ktorá si aj za zložitých okolností dokáže nájsť cestu do sŕdc fanúšikov po celom svete. Jasným dôkazom je elitná šípkarská organizácia PDC, ktorá vytvorila unikátny projekt Home Tour. V rámci toho sa najväčšie hviezdy a členovia elitného okruhu PDC stretnú na diaľku priamo zo svojich domovov pomocou videostreamingu. Priaznivci tohto stále populárnejšieho športu tak dostanú možnosť celých 32 dní za sebou sledovať najvýraznejšie osobnosti zo sveta šípok v akcii. Vďaka exkluzívnym priamym prenosom na staniciach Sport1 a Sport2 môžu sledovať túto netradičnú akciu aj diváci na Slovensku a v Českej republike.


Peter WrightPeter Wright

Šípky na elitnej úrovni naživo prenášané z obývacích izieb najväčších hviezd a profesionálov po celom svete prostredníctvom živých videohovorov, to tu ešte nebolo. Celých 32 dní za sebou, každý večer od 20:30. Tento čas sa stane po dobu dlhšiu než jeden mesiac pevným bodom v diári každého fanúšika šípok svetovej úrovne aj diváka, ktorému chýba neopakovateľná atmosféra priameho prenosu. Už v piatok 17.4. od 20:30 na Sport1 odštartuje PDC Home Tour súbojom svetovej dvojky a úradujúceho šampióna Petra Wrighta s ikonou z Yorkshearu, Petrom Jacquesom.  Tých v prvej skupine doplní semifinalista svetového šampionátu Jamie Lewis a holandská vychádzajúca hviezda Niels Zonneveld. V štvorčlenných skupinách sa dostanú do akcie aj také hviezdy ako Gerwyn Price, Jan Dekker či Lisa Ashton medzi ženami. Súboje elitných šípkarov budú stanice Sport1 či Sport2 vysielať každý večer, počas dlhých 32 dní s komentárom skúsených odborníkov šípkarského športu Jiřího Pauzra, Radka Schulza či Jana Přikryla.

 

Stanice Sport1 a Sport2 sa svojim divákom snažia spríjemniť zložité obdobie aj zaradením repríz najzaujímavejších zápasov, pretekov či iných športových udalostí z posledných sezón. Pre svojich divákov vyberajú naozaj to najlepšie, góly, sekundy a emócie, ktoré dodávajú silu. Do programu zaraďujú okrem iného:

 

- najlepšie futbalové zápasy kvalifikácie na Euro či svetový šampionát 

- zápasy slovenských a českých futbalových tímov v Lige národov a kvalifikáciu za posledné 2 roky

- strhujúce hokejové bitky zo slovenskej Tipsport ligy, KHL, CHL a SHL

- najlepšie veľké ceny F1 z minulého roka

- energické súboje amerických futbalistov v NFL či dravej univerzitnej lige NCAA

 

O AMC Networks International - Central and Northern Europe

AMC Networks International - Central and Northern Europe je súčasťou AMC Networks International, jednou z popredných medzinárodných spoločností na poli televízneho vysielania a distribúcie tematických televíznych staníc sústreďujúcich sa na strednú a východnú Európu. Súčasne je AMCNI - Central and Northern Europe portfólio  televíznej stanice v štyroch žánroch: športové: Sport1, Sport2, SportM, detské: Minimax, JimJam; zábavno-vzdelávacie: Spektrum, TV Paprika, Spektrum Home a filmové: AMC a Film+. Obsah tematických staníc je vytváraný pre miestnych divákov, jazykové verzie a trhy.  Je dostupný v celej rade platforiem vrátane HD služieb na vyžiadanie a verzie pre mobilné telefóny.

AMC Networks International (AMCNI) je globálna divízia AMC Networks a dodávateľom uznávaných zábavných relácií pre predplatiteľov vo viac než 140 krajinách a územiach v Afrike, Ázii, Európe a Latinskej Amerike. AMCNI zahŕňa ako globálne značky SundanceTV a MGM Channel, tak populárne kanály s lokálnym významom a rôznorodým žánrovým zameraním. Viac informácií nájdete na www.amcnetworks.com/amcni.

 

O spoločnosti AMC Networks:

Spoločnosť AMC Networks Inc. (NASDAQ: AMCX) sa už viac ako 30 rokov venuje produkcii kvalitných filmov a relácií, vlastní a prevádzkuje niekoľko populárnych a oceňovaných značiek v oblasti platenej káblovej televízie. AMC, IFC, SundanceTV, WE tv, a IFC Films produkujú relácie, ktoré sú výrazné, zaujímavé, kultúrne relevantné a oslovujúce divákov naprieč rôznymi spoločenskými skupinami. Spoločnosť tiež prevádzkuje globálnu divíziu, AMC Networks International. Viac informácií nájdete na www.amcnetworks.com.

 

Vytlačiť Obľúbené Poslať Facebook Digg it Delicious Vybrali.sme

Komentáre