Z aplikácie do vlastnej televíznej show. Spoznajte slávnu partiu priateľov ukecaného Toma

Pridané: 11.05.2020 | Autor: Helmut_Zabal | Pridal: Medo

Poznáte aplikáciu Talking Tom? Ide o globálne rozšírenú virtuálnu hru, v ktorej sa staráte o domáceho maznáčika. Ale pozor, zvieracie hviezdy tejto aplikácie sú teraz hlavnými účinkujúcimi televíznej show „Ukecaný Tom a priatelia", ktorá sleduje dobrodružstvá partie týchto mačacích a psích priateľov


TomTom

Animované zvieracie celebrity alebo Kto je kto

Tom - sám seba považuje za vizionára, spoločne s Benom sa podieľa na vyvíjaní najrôznejších aplikácií. Priatelia sa spolu už odmalička a rád ho provokuje tým, že sa dotýka jeho technologických vynálezov, čo Ben nemôže vystáť.

 

Ben - Tomov business partner, technologický génius, vedec. Je náladový a tiež dosť vynaliezavý, myslí si, že je zábavný, načo si z neho Tom často uťahuje. „Ben, ak je vtip vtipný, nemusíš vysvetľovať prečo je vtipný," doberá si ho.

 

Angela - Tomova dobrá kamarátka, popová hviezda. Nerozumie haštereniu medzi Tomom a Benom a často ho urovnáva.

Ginger - sedemročný pojašený kocúrik. Keď vyrastie, chce byť ako Hank, ktorý je jeho vzorom.

Hank - Tomov spolubývajúci, má veľmi rád sitcomy a videl snáď všetky od roku 1986 do 1994. Je jediný, kto sa snaží usmerňovať malého Gingera.

 

Z telefónu do televízie

Všetkých päť zvieracích postáv pôvodne pochádza z globálne známej aplikácie, v ktorej je potrebné starať sa o nich - uisťovať sa, že majú dostatok všetkého, čo potrebujú a udržiavať ich šťastných. Cez aplikáciu sa s nimi zoznámilo  viac ako 580 miliónov hráčov z celého sveta. Teraz máte možnosť zblížiť sa s nimi v televíznom seriáli sledujúcom ich rozmanité dobrodružstvá, ktoré sa najčastejšie dejú v pohodlí Tomovej garáže, prestavanej na štúdio. Stačí vám pár minút, aby ste sa presvedčili o tom, že v blízkosti týchto priateľov nedopadnú veci nikdy tak, ako boli v pláne. 

 

Garáž plná nápadov

V spomínanom štúdiu vyvíja Tom s Benom rôzne technologické novinky, najčastejšie hry a aplikácie. Jednu takú aplikáciu sa snaží vymyslieť v úvodnej časti prvej série, aby sa s ňou mohli prihlásiť do tretieho ročníka súťaže „So You Think You Can App" a zapojiť sa tak do súťaže o 10 000 dolárov. Nedočkavý Tom chce vyvíjanú aplikáciu proti krádeži mobilného telefónu vyskúšať skôr než je pripravená, a tak ho zasiahne elektrický prúd, vďaka čomu stratí hlas a nemôže sa súťaže zúčastniť. Ben sa rozhodne ísť aplikáciu prezentovať sám, ale všetci v partii sa prejavia ako skutoční priatelia a prídu ho na súťaž podporiť.

 

Nenechajte si ujsť nové epizódy seriálu Ukecaný Tom a priatelia od 23. mája každý večer o 19:30 hod. na Minimaxe.

 

Vytlačiť Obľúbené Poslať Facebook Digg it Delicious Vybrali.sme

Komentáre