Chcete ho mať ako černoch?

Pridané: 03.12.2009 | Autor: Mika | Pridal: BarBara

Istý anglický magazín položil svojim čitateľom otázku - Túžite viac po mieri alebo dlhšom penise? Takmer dve tretiny chlapov odpovedalo, že sníva o veľkom prirodzení!

 

fotografiafotografia

Nič prekvapujúce, však? Či máte v nohaviciach 14, 16, 18 alebo 20 centimetrového vtáka, predpokladám, že spokojní nie ste. Jeden centimeter príde každému vhod. Veď kto z nás by sa nekonfrontoval s porno hercami a ich pracovnými nástrojmi? V duchu hesla - „Každý centimeter dobrý" - vám prinášame niekoľko spôsobov, ktoré zaručujú predĺženie penisu. Každý spôsob na seba nešerí chválou a očierňuje ostatné. Preto uvádzame aj výhody, aj nevýhody. V každom prípade treba zachovať zdravý rozum. VÁKUOVÉ PUMPY - Výber je neskutočne široký a v každom sexshope vám povedia, že je to ten najlepší spôsob ako si ho zväčšiť. Viac ako zväčšenie v skutočnosti očakávajte oceľovú erekciu. Vtáka si vsuniete do tuby a budete pumpovať, kým nemáte pocit, že vaša erekcia ju rozbije.

 

Sľuby: približne 2 centimetre

Nevýhoda: Túto pomôcku by ste nemali používať dlhšie ako 30 minút, pretože radosť zo získaných milimetrov sa môže rýchlo zmeniť na bolesť. Navyše zväčšenie nie je trvalé. Pri častom alebo neopatrnom pumpovaní sa môžu na penise objaviť pľuzgiere, modriny a hrozí aj dočasná impotencia.

 

MASÁŽ - „DOJENIE" - Touto technikou si vraj predlžovali penisy už v dávnych dobách v Afrike, Polynézii, Indii či Blízkom Východe. Masážou penisu pôsobíte na tok krvi a tá spôsobí, že tkanivo v penise sa začne rozširovať.

Sľuby: do roka 5 centimetrov

Nevýhoda: Dávajte pozor aby sa masáž nezmenila na onanovanie! Táto technika vraj funguje len v prípade, ak si masírujete nestoporený penis a ak to vydržíte robiť dlhé, dlhé mesiace. Navyše, v internetových diskusiách sa objavili muži, ktorí tvrdia, že nadmerným cvičením si penis poškodili.

 

NAŤAHOVANIE - Existuje niekoľko firiem, ktoré ponúkajú zvláštny prístroj, ktorý si nasadíte na penis a čakáte na zázrak. Je to vlastne krúžok napojený na niekoľko piestov, ktoré sa napínajú a naťahujú vášho vtáka.

Sľuby: od 3 do 5 centimetrov

Nevýhoda: Predstavte si, že na svojom prirodzení nosíte denne 4 až 9 hodín približne pol roka tento naťahovací prístroj. Nepohodlné, ale čo by muž neurobil pre pár centimetrov?!

 

OPERÁCIA - Zväčšenie penisu je najžiadanejším zákrokom plastickej chirurgie u Angličanov. Do istej miery je to však hazard s tými centimetrami, ktoré vám príroda nadelila. Chirurg vám skalpelom odreže penis z jeho ukotvujúcich väzov, vysunie ho a prišije. Na Slovensku sa istý čas používal aj iný operatívny spôsob predlžovania. Jednoducho povedané - zo zadku vám odsali tuk a vstrekli vám ho do vtáka. Po čase sa však tuk vstrebal.

Sľuby: v roku 1997 vraj istý dánsky lekár pomocou operácie predĺžil 5 centimetrový penis na 19 cm

Nevýhoda: Prišívaný penis sa pri intenzívnom sexuálnom výkone môže poškodiť.

 

TABLETKY a KRÉMY - Vždy pred spaním stačí užiť jednu tabletku a za niekoľko týždňov bude váš sen skutočnosťou. Pri takýchto tvrdeniach platí jediné - topiaci sa aj slamky chytá! Váš penis by mal rásť účinkovaním byliniek a ďalších prírodných látok.

Sľuby: takmer neobmedzené

Nevýhoda: Chcete dlhšie stehno alebo prsty na rukách? Tiež by ste asi na predĺženie týchto častí tela neužívali tabletky!

 

DIÉTA - Toto skutočne funguje! Čím viac zbytočných kíl tuku vláčite na svojom tele, tým sa v ňom váš penis stráca. Ak máte napríklad na svojom podbrušku 5 centimetrovú vrstvu tuku, po účinnej diéte môže byť váš vták o 5 centimetrov dlhší.

Sľuby: čím viac kíl schudnete, tým viac centimetrov získate

Nevýhoda: Musíte zmeniť stravovanie.

 

Ak máte osobné skúsenosti s niektorou metódou, neváhajte a v diskusii sa s ňou podeľte.

 

Vytlačiť Obľúbené Poslať Facebook Digg it Delicious Vybrali.sme

Komentáre