Michal Kaščák brigáduje v HEXe! Sledujte záznam Koncertu zo srdca - Hráme pre Haiti - na MeTooTV

Pridané: 15.02.2010 | Autor: OtoNovak | Pridal: chris

V nedeľu 14. februára 2010 v Dome kultúry Zrkadlový háj v bratislavskej Petržalke zorganizovala Agentúra Pohoda Koncert zo srdca v spolupráci s občianskym združením Človek v ohrození a Kultúrnymi zariadeniami Petržalky. Koncert si v zázname môžete od pondelka 15.2.2010 20:00 hod. pozrieť na MeTooTV.

 

Hráme zo srdcaHráme zo srdca

V Zrkadlovom háji vystúpila legenda slovenskej hudobnej scény Collegium Musicum, skupiny Para, Hex, Živé kvety, Sounds like this, Puding pani Elvisovej, Trojka Zuzany Homolovej, mladé dídžejské duo Ink Midget & Pjoni, aj punkrockoví klasici Slobodná Európa, s ktorými bude hosťovať známy gitarista Laco Lučenič.

 

MeToo pre vás nakrútil koncerty kapiel: Muzika, Talostan, Hex, Sounds Like This, Puding Pani Elvisovej, Slodobná Európa, ktoré si budete môcť pozrieť už v pondelok 15.2.2010 o 20:00 hod. (a potom kedykoľvek z archívu)

 

ZÁZNAM ŠIESTICH KONCERTOV NÁJDETE TU

 

V nedeľu bolo v Zrkadlovom háji v bratislavskej Petržalke naozaj veselo. Kým zavesíme záznamy zo šiestich koncertov, pozrite si niekoľko ochutnávok:


Michal Kaščák feat. HEX


Lasky z Pary. Ďalší prirastok HEXu


Braňo Jobus spieva


Muflón Anciáš. Knižná novinka od Braňa Jobusa

 

Prispieť na pomoc obetiam zemetrasenia na Haiti možno aj zaslaním SMS správy v tvare DMS SOSHAITI (DMS medzera SOSHAITI) na číslo 877 v sieťach všetkých mobilných operátorov. Cena jednej DMS správy je 1 euro.
Správy môžete posielať do konca februára. Rovnako platí aj možnosť prispieť prostredníctvom bankového účtu 266 052 0502/ 1100, VS: 1119 (popis transakcie: SOSHAITI).

 

Vytlačiť Obľúbené Poslať Facebook Digg it Delicious Vybrali.sme

Komentáre