Vysoko efektívna in-video reklama na MeToo.sk! Výška rozpočtu je na Vás. Neveríte?

Pridané: 19.02.2010 | Pridal: Medo

Dobrý deň, radi by sme Vás informovali, že náš audiovizuálny portál MeToo.sk, spustil "IN-VIDEO reklamu", ktorej pomer cena/výkon, je veľmi zaujímavý a efektívny. Ide o veľmi účinný druh reklamy, ktorý je aj užívateľmi prijímaný s najmenšími výhradami v porovnaní s inými formami internetovej reklamy.

 

In-Video-ReklamaIn-Video-Reklama

Vaša reklama je v tomto prípade na veľmi viditeľnom mieste priamo vo videu, ale napriek tomu nevadí. Click-rate tohto typu reklamy je jeden z najvyšších. Ale aj CPT kampane (kampane založené na počte videní) sú veľmi efektívne, pretože máte istotu, že každý, kto video pozeral, Vašu reklamu videl.

Ako táto reklama vyzerá, si môžete pozrieť priamo TU. Ide o text bez alebo s obrázkom.

V prípade tejto reklamy máte na výber 2 štandardné typy kampaní.


1, Prvý typ je imidžová kampaň, kedy Vám ide o zviditeľnenie Vašej firmy, Vašej značky, Vášho názvu, o zvýšenie poznania na strane zákazníkov, ak chcete aby sa o Vás viac vedelo, aby sa o Vás viac hovorilo, aby ste boli známi. Vtedy sa odporúča tzv. CPT kampaň, kedy platíte za počet videní, a to konkrétne platíte za CPT (1 CPT = 1000 videní).


2, Druhý typ je produktová kampaň, ktorou chcete dať do popredia konkrétny Váš produkt alebo službu a ich kvality, alebo cenové či iné novinky, výrazné zľavy a iné akcie a podobne. Vtedy sa odporúča tzv. CPC kampaň, kedy platíte za počet klikov na Vašu reklamu (platíte za každý klik).

Ceny našej "in-video" reklamy sú nasledovné:
1, Cena za 1 CPT (za 1000 videní) = 9,00 EUR bez DPH (t.j. 10,71 EUR s DPH)
2, Cena za 1 klik = 0,20 EUR bez DPH (t.j. 0,24 EUR s DPH)


V súčasnosti sa návštevnosť nášho portálu MeToo.sk pohybuje na úrovni 105.000 unikátnych návštevníkov mesačne. Počet zobrazených stránok je minimálne 305.000 mesačne.

Ale vzhľadom na to, že ide o in-video reklamu, dôležité sú aj údaje týkajúce sa práve počtu prezretí videí na našom portáli, čo je medzi 9.000 až 12.000 prezretí denne. Click-rate sa pohybuje od 1,0 do 2,0 %. A to sú zaujímavé údaje pre našich klientov. Tieto čísla zaručujú možnosť naplánovať malú aj väčšiu kampaň.

Veľmi podstatné je, ako prebieha meranie údajov - počtu videní a klikov. Vašu reklamu budeme nasadzovať prostredníctvom tretej strany - nezávislej spločnosti WEB Integration, s.r.o. a ich systému sitELEMENT (www.sitelement.sk), ktorý zabezpečuje nezávislé merianie a výstupy z ich nezávislého merania by boli pre našu spoluprácu relevantné.

V prípade akýchkoľvek otázok sa na nás obráťte na:

metoo@metoo.sk

Už teraz sa tešíme na efektívnu a multimediálnu spoluprácu.

Váš MeToo-tím

Vytlačiť Obľúbené Poslať Facebook Digg it Delicious Vybrali.sme

Komentáre