O penis kratší!

Pridané: 24.02.2010 | Pridal: rookie

Väčšina mužského pokolenia považuje za najvzácnejšiu časť svojho tela penis. Vedia to aj ženy. Pomstychtivé ženy!

 

penispenis

Páni, dobre si rozmyslite čo tej svojej vyvediete, inak môžete skončiť o penis kratší! Čo je však ešte nepochopiteľnejšie, sú známe aj prípady, keď na penis zaútočí aj jeho majiteľ. Prinášame vám 6 dôvodov, ktoré privedú ľudí k tomuto barbarstvu!

 

1. Žiarlivosť
Žiarlivosť je najčastejším dôvodom odrezávania pohlavných orgánov. Pred pár rokmi odrezala 49 ročná Američanka prirodzenie svojmu priateľovi, ktorý spal v domnienke, že ju podvádza. Na súde sa síce snažila obhájiť tvrdením, že ju znásilnil a preto sa mu chcela pomstiť, súd ju však uznal vinnou a poslal za mreže na 8 rokov.
    
Keď sa žiarlivosť skombinuje so šialenosťou, výsledok je hrôzostrašný! Istá Indka pripravila pre svojho neverného manžela šialenú pomstu. Keď prišiel neverník od milenky, ponúkla mu čaj, v ktorom rozpustila tabletky na spanie. Ako náhle zaspal, odrezala mu jeho „mužstvo" a vyhodila ho von oknom na ulicu. Na ulici si na ňom pochutnali túlavé psy. Muža sa zachrániť podarilo, penis nie. Aspoň už nikdy nebude podvádzať...
    
Aj keď je v Malajzií povolené mnohoženstvo, nie každá žena dokáže vedľa svojho manžela tolerovať ďalšie manželky. Navyše ak neprestajne počúva aké sú tie mladšie lepšie a krajšie. 43 ročný muž sa v posteli rozprával so svojou 48 ročnou manželkou o jeho 37 ročnej druhej žene. Keď ju porovnával s mladšou družkou a kritizoval jej sexuálne schopnosti, žena sa rozzúrila. Vzala kuchynský nôž a pokúsila sa odseknúť mu penis. Muž sa so zakrvaveným rozkrokom dopravil do nemocnice, kde mu jeho čiastočne odrezaného vtáka zachránili. Žena za svoju žiarlivosť zaplatila troma rokmi väzenia.
    
Žiarlivosť dokáže zamútiť mozog aj mužom. 43 ročný francúzsky policajt už viac nemohol tolerovať nevery svojej manželke a preto sa rozhodol konať. Navštívil jej milenca, najskôr ho zmlátil a následne mu odrezal genitálie. Aj napriek tomu, že sa policajt prihlásil pár hodín po čine na polícií, hrozí mu 30 ročné väzenie. Jeho sok v láske si pomaly začína zvykať na život eunucha.

 

2. Nešťastná láska
Egyptská verzia veľkej lovestory Rómeo a Júlia sa neskončila smrťou milencov, ale odrezaním penisu! 25 ročný Egypťan z váženej rodiny sa zamiloval do dievčaťa z nižšej vrstvy. Zaľúbenec márne dva roky prosil svojho otca, aby mu dovolil zobrať si za ženu dievča jeho snov. Tvrdohlavého otca však synove prosby neobmäkčili a tak sa nešťastník rozhodol pre radikálne riešenie - odrezal si prirodzenie. Sanitka dorazila na miesto činu takmer okamžite, ale aj napriek tomu sa nepodarilo odrezaný pohlavný orgán prišiť.

 

3. Alkohol
Alkohol a ostré náradie nie sú dobrá kombinácia. Presvedčil sa o tom jeden podgurážený americký tesár, ktorý si pri rezaní dreva v domácej dielni odrezal penis. Napriek opitej hlave si muž zavolal záchranku, ktorá ho odviezla do nemocnice. Šikovným chirurgom sa jeho penis podarilo zachrániť. Tesárová matka celú situáciu okomentovala nasledovne: „Takéto veci sa ľuďom v jeho profesii stávajú bežne."

 

4. Pominutie mysle
Ďalší šialenec povýšil odťatie svojho prirodzenia na verejné predstavenie! V jeden nedeľný večer vtrhol do prominentnej pizzerie v Londýne pravdepodobne narušený 35 ročný Poliak a predviedol divadlo, na ktoré nebol nikto pripravený! Maniak vyskočil na stôl, vyzliekol si nohavice a odrezal si svoj penis. Ľudia kričali a v zdesení a panike začali utekať na ulicu. Zhodou okolností v tom čase v reštaurácií večeral policajt, ktorý duchaprítomne uložil odrezanú pýchu do ľadu v kuchyni. Poliaka previezli do neďalekej nemocnice, kde mu jeho penis prišili tam, kde ho vlastne nechcel mať, keď si ho dobrovoľne odrezal. Motív jeho činu, ani výsledok operácie nie je známy.

 

5. Pomsta
Príbeh manželov Bobbittivcov z americkej Virginie pozná celý svet. John rozhodne nepatril medzi džentlmenov. Svoju manželku Lorenu pravidelne bil, znásilňoval, niekoľko krát ju prinútil ísť na potrat a navyše pil ako dúha. Lorena si jedného dňa povedala dosť a v roku 1993 podguráženému mužíčkovi odrezala jeho ozdobu. V danej chvíli jej tento krok pripadal ako vhodné a jediné riešenie manželských problémov. Dramatická udalosť mala prekvapivé rozuzlenie. Penis sa podarilo nájsť, uložiť do ľadu a chirurgicky vrátiť tam, kam patrí. John sa presvedčil, že všetko zlé je na niečo dobré a z tohto incidetu sa snažil vyťažiť najviac. Stal sa z neho vyhľadávaný a často obsadzovaný pornoherec. Jeho odrezaný a znovuprišitý penis jednoducho chceli vidieť v akcii všetci!

 

6 Záchrana života
Dospelý Američan Philip Seaton si jedného dňa povedal, že jediné po čom túži je obriezka. Po lekárskych konzultáciách si ľahol na chirurgický stôl s očakávaním nových sexuálnych zážitkov. Keď sa však zobudil z narkózy a pozrel sa medzi nohy, zažil šok, na aký nebol pripravený - chýbal mu celý penis! Lekári sa nedopustili žiadneho omylu. Penis mu odrezali potom, ako na ňom objavili zhubný nádor. Philip si však nič nenechal vysvetliť a nemocnicu zažaloval za  psychickú ujmu, bolesť a stratu radosti zo života. Ako to už v Amerika býva, napriek tomu, že mu lekári zachránili život, súd ich uznal vinnými. Chirurgovia totiž mali súhlas len na vykonanie obriezky a preto mali najskôr pacienta o svojom náleze informovať.

 

Vytlačiť Obľúbené Poslať Facebook Digg it Delicious Vybrali.sme

Komentáre