Tomi a Rytmus neznášajú homosexuálov. Tých agresívnych. (záznam relácie RUŽOVÉ SOIRÉ)

Pridané: 03.03.2010 | Autor: Helmut_Zabal | Pridal: Medo

V utorok 2.3.2010 zažilo WWW.RADIO.SK vážnu skúšku. Boli sme zvedaví, či štúdio vôbec unesie toľko hviezdneho espritu. Unieslo.

 

Tomi & Rytmus v Ružovom Soiré.jpgTomi & Rytmus v Ružovom Soiré.jpg

Ak medzi hviezdy slovenského šoubiznisu počítame Desmod a Zuzanu Smatanovú, tak poslední hostia v Ružovom Soiré boli bezpochyby z kategórie ultramegahviezd. Na nie vždy celkom pripravené otázky zabehaného tria (Viktor Horján, Marcel Nemec a Sávo Popovič) odpovedal najpredávanejší interpret Japonska TOMI a najpredávanejší interpret Slovenska RYTMUS.

 

Tomi nám prezradil, ako sa bude volať jeho syn, ktorého už netrpezlivo očakáva jeho priateľka - ako sám povedal - samica Barbora Rakovská. Povedal nám aj to, čo ho štve na Slovákoch, kto každý v USA je gay. Inak, vedeli ste, že aj John Travolta a Ne-Yo? Nevyhneme sa ani pikoškám a zážitkom z krajiny vychádzajúceho slnka, kde je Tomi naozajstný šéf. (Rytmus by povedal „Pán")

 

ZÁZNAM RUŽOVĚHO SOIRÉ NÁJDEŠ TU


Rytmus, aj keď prišiel na poslednú chvíľu, ani on sa za mikrofónom nedal zahanbiť. Dal niekoľko rozumných úvah o tom, čo by bolo, keby havaroval, a zachraňujúci lekár by bol gay, ale aj o tom, ako by sa postavil k tomu, keby sa jeho priateľke narodil homosexuálny syn. Na rovinu vysvetlí aj to, prečo neprijal ponuku TV Markíza ísť tancovať do Let´s Dance. Ak chcete vedieť, prečo minulý rok zmlátil nespratného fanúšika, tak toto aj ostatné odhalenia sa dozviete len v relácii Ružové Soiré. Pre fanúšikov biografickej literatúry má Rytmus tiež dobrú správu. Momentálne pracuje aj na svojej prvej knihe.

 

Ako vždy, aj teraz sme objasnili mená ďalších teplúšikov slovenského verejného života. Sávo, Marcel a Viktor dali vyhlásenie, že ružovej sa nebráni ani známy slovenský primár, či 98% mužských členov SND.


Ako ochutnávku na Ružové Soiré si pozrite zopár videí...

 

Tomi: Prečo MeToo? Preto


Rytmus OFF AIR


Marcel pozýva


Sáva v maske z Dráčika a Milan s dvoma CD na očiach

 

Vytlačiť Obľúbené Poslať Facebook Digg it Delicious Vybrali.sme

Komentáre