text

Prečo chcú muži sex a ženy potrebujú lásku

Pridané: 16.03.2010 | Pridal: rookie

Prečo je dôležité milovať a byť milovaný? Čo očakávajú ženy a muži od lásky a od sexu? Ako nájsť skvelého partnera či partnerku? Ako si udržať pekný vzťah? Čo robiť, keď nepreskočí medzi partnermi iskra? Čo vzrušuje ženy a mužov a čo, naopak, ich od sexu určite odradí? To je výpočet iba niekoľkých tém, ktorými sa zaoberajú v knihe Prečo chcú muži sex a ženy potrebujú lásku Allan a Barbara Peasovci.

 

peasovcipeasovci

Kniha je určená slobodným a nezadaným ženám i mužom, párom, ktorých vzťah sa ocitol na križovatke, ale aj párom, ktoré majú pekný vzťah a chcú ho mať ešte krajší.


Allan a Barbara Peasovci sú najúspešnejší autori zaoberajúci sa vzťahmi. Dosiaľ napísali pätnásť bestsellerov. Rok čo rok prednášajú na seminároch v asi  tridsiatich štátoch sveta. Ich knihy možno kúpiť vo viac ako sto krajinách, preložené sú do vyše päťdesiatich jazykov a predalo sa ich viac než dvadsaťpäť miliónov kusov. Allan a Barbara Peasovci sa pravidelne objavujú v médiách na celom svete. Ich tvorba sa stala témou deviatich televíznych seriálov, jednej divadelnej hry a úspešného filmu, ktorý videlo viac ako sto miliónov divákov. Ich spoločnosť, Pease International Ltd., vyrába videá, výučbové kurzy a semináre pre rozličné spoločnosti na celom svete. Allan a Barbara majú šesť detí, päť vnúčat a žijú v Austrálii a vo Veľkej Británii.

 

Titul Prečo chcú muži sex a ženy potrebujú lásku vychádza na 248 stranách. Maloobchodná cena 9,90 EUR.

 

www.ikar.sk, www.media-klub.sk, www.kniznyweb.sk, www.mamtalent.sk

 

Vytlačiť Obľúbené Poslať Facebook Digg it Delicious Vybrali.sme

Komentáre