Laco neprišiel, ale prišiel Janko

Pridané: 17.03.2010 | Autor: OtoNovak | Pridal: chris

Ďalšie pokračovanie "Co se děje?" máme za sebou. V zdraví sme to všetci prežili. Tentokrát to riadil Moderný spevák Hafner sám.

 

Sketa 2Sketa 2

Škoda, že avízovaný Laco Majster Slova (a iných vecí) sa nedostavil. Vzniklo podozrenie, že nemal na vlak. Sketa, riaditeľ Odbery Records vyhlásil v priamom prenose, že mu vydá album. Alebo niečo podobné... už si veľmi nepamätám. Ale aj bez Laca bolo štúdio zábavné aj veselé aj plné. Petžalka sa prezentovala.

 

V čom šlapú na webe? (čo v relácii nebolo)

 

Samozrejeme sa frístajlovalo. Po Petržalsky


Ako to išlo direktorovi? Ukážka z pripravovaného

 

Celkom v slušnom svetle Podlampy sa ukázal Janko Poštár z Pošty pre Teba. Prezradil aj čo to zo „zákulisia". Predstavil aj Silné reči. Stand Up Comedy ktorú prevádzkujú v NuSpirite. A ukázalo sa, že bol vcelku drsný mladík... s policajtami piť pivo... no.

 

Vec nebol, lebo je v Thajsku. Aj so Zverinom. Dúfam, že majú aj nejaký handycam, a prinesú videá, čo tam pekné videli. Podľa mňa slušne navštevujú rôzne pamätihodnosti.

 

Zo zdroja blízkeho som sa dozvedel, že na budúce príde Laco Majster Slova. Teším sa. A vy?

 

 

Yo!!! Záznam pozrite TU ak chcete vedieť prečo bol Alexander taký červený. A kam chodí Hafner snowboardovať, koľko sa predáva CD, koľko to stojí, čo bude zadarmo na nete... a ako americký producenti vykrádajú slovenských... A tak.

 

Vytlačiť Obľúbené Poslať Facebook Digg it Delicious Vybrali.sme

Komentáre