Ivan Tásler bude spievať hity Roba Grigorova. A naopak.

Pridané: 26.10.2007 | Pridal: chris

Nemožné sa stane skutočnosťou už v decembri tohto roku. Na spolupráci sa totiž dohodli umelci, o ktorých by to, vzhľadom na ich neštandardnú, búrlivácku, ba až konfliktnú povahu, málokto povedal. Tri unikátne koncerty spolu odohrajú Ivan Tásler so skupinou IMT Smile a Robo Grigorov.

„Už v lete sme na dvoch festivaloch trochu nečakane spolu vystúpili, zaspievali sme si Knockin On The Heaven-s Door. Asi z toho to vyplynulo," vysvetľuje Ivan. „Vtedy sme aj začali debaty, že čo keby sme urobili koncerty spolu, že my, IMT Smile, budeme Roba aj sprevádzať. Veď on už nehral s kapelou 10 či 15 rokov."

Vystúpenia majú aj pevné termíny, 5.decemba je prvé v bratislavskej NTC Sibamac Aréne, ďalšie 7.decembra na Štiavničkách v Banskej Bystrici a tretie 8.decembra v Košiciach v Infinity Aréne. „Bude to skoro dvojhodinový koncert zložený z pesničiek skupiny IMT Smile, akustického setu Roba Grigorova a spojenia Grigorova s IMT Smile, kde si aj prehodíme niektoré skladby."

Ivan s Robom sa síce v tomto roku stretli náhodou, no nie ako úplne neznámi. Práve naopak, bol to totiž práve Robo Grigorov, kto pred viac ako 12 rokmi pozval úplne neznámu skupinu IMT Smile do svojho televízneho programu, ba dokonca ten istý Grigorov dal Ivanovi Táslerovi kontakt na rovnako neznámeho a začínajúceho textára Vlada Krausza.

 

Eva Bacigalová

Vytlačiť Obľúbené Poslať Facebook Digg it Delicious Vybrali.sme

Súvisiace články

Komentáre