Prvý singel Roba Rotha : TU

Pridané: 20.03.2008 | Autor: EvaBacigalova | Pridal: chris

Prvý tohtoročný slovenský festival sa uskutoční už 26.marca a prinesie na trh hneď päť /!!?!?/ nových albumov.
Marcel Buntaj :-) still smileMarcel Buntaj :-) still smile

V tento deň sa v bratislavskom nultom priestore A4 /bývalé Véčko/ naozaj naštartuje tradícia jednodňového hudobného festivalu  Azyl Music , v rámci ktorého  zahrajú a zaspievajú a ešte aj svoje nové platne pokrstia skupiny Home Made Mutant, Nové mapy, Double Affair a páni Robo Roth a Marcel Buntaj. S veľkými očakávaniami sú spojené najmä projekty Roba a Bunku, veď Robo bol doteraz známy výhradne ako rešpektovaný herec, Marcel Buntaj ako aspoň tak rešpektovaný bubeník, propagátor human beat boxu a len veľmi občasný spevák /pozn. naspieval napríklad coververziu pesničky Šaty od Mariky Gombitovej na albume združenia Wedding Band/.

S veľkou radosťou vám však už too a teraz môžeme ponúknuť prvý singel Roba Rotha s názvom Jarná:

 

...a aj novinku od skupiny Home Made Mutant Heaven Sucks Too:

 

Všetky albumy na Azyl Music festivale pokrstí Božidara Turzonovová a všetkých päť interpretov budú môcť návštevníci vidieť v štvorhodinovom hudobnom maratóne vo veľmi netradičnej obývačkovej atmosfére. Organizátori dokonca vyzývajú návštevníkov, aby si so sebou priniesli  papuče :-)))

26.marca bude oficiálne spustený aj web www.azylmusic.sk a odštartuje aj projekt nazvaný Krylovci. V tomto roku totiž uplynie 40 rokov od vydania albumu Bratříčku, zavírej vrátka od Karla Kryla, organizátori sa preto rozhodli pripomenúť si toto výročie netradičnou súťažou. Zapojiť sa do nej môže ktorákoľvek známa, či neznáma skupina, či interpret – stačí, ak si vyberie ľubovoľnú skladbu z repertoáru Karla Kryla, nahrá jej vlastnú verziu a pošle organizátorom. Pesničky budú umiestnené na internete, kde za ne budú môcť ľudia hlasovať.  Prípustné sú dokonca nielen audionahrávky, no aj videonahrávky, takže kto má chuť, odvahu a dobré nápady môže dať tej svojej skladbe nielen nový zvuk ale aj obraz. Víťaz súťaže si bude môcť vybrať hudobné nástroje v hodnote 50 tisíc korún.

Všetky podrobnosti budú od 26.marca na stránkach www.azylmusic.sk

Vytlačiť Obľúbené Poslať Facebook Digg it Delicious Vybrali.sme

Súvisiace články

Komentáre

user avatar
chris | 21.03.2008 16:33:49 Reagovať
...aj v Rádiu 100% CZ/SK Metoo...
user avatar
Nikto | 21.03.2008 16:31:38 Reagovať
Je to vysoko nad priemer čo sa u nás vydáva, čo sa hrá v rádiách. Teda nie pre konzumentov Desmodu atď. Len u nás je to tak. Buď kapela urobí hit, do rádiá čo "hrá Iba Hity", teda nezaujímavý sopeľ s textom o ničom, aby ho pochopili masy (a hudobný redaktor, ktorý vyberá IbaHity) alebo sa uberá vlastnou cestou, a spokojí sa s tým, že ho bude hrať max. Radio_FM. Poprípade internetové rádiá. Mám prvý album Home Made Mutant, a počúvam ho stále rád. To nie je hudby na jedno leto, toto vydrží oveľa dlhšie, aj keď nie masovo. Ale o to, aby boli masovo úspešní, asi týmto chlapíkom neišlo.
user avatar
chris | 21.03.2008 16:23:01 Reagovať
Záleží na vkuse, čo si kto, a ako predstavuje "extra" pesničku. Na každú hudbu musí byť človek pripravený.
user avatar
robbiewzcz | 20.03.2008 16:05:28 Reagovať
no ja ti vam neviem, ale ten Roth je teda slaby podla mna... nic extra pesnicka... a ti druhy detto...